ביטוח רכב שכור בחו"ל

ביטוח רכב שכור בחו"ל

כל מה שכדאי לדעת על ביטוח רכב שכור בחו"ל

כשאתם מתכננים לשכור רכב בחו"ל, כדאי מאוד לכלול בעסקה ביטוח רכב. קיימים סוגים שונים של ביטוחים: ביטוח צד ג', ביטוח גניבת רכב, ביטוח תכולת ציוד ברכב, ביטוח נגד תביעות נזקים לרכב ועוד. ביטוח של רכב שכור בחו"ל יחסוך לכם כאבי ראש ובזבוז כספים בכל מקרה של תאונה, נזק או גניבה- פשוט תוכלו לדווח לחברת ההשכרה ולמשטרה המקומית, ולהמשיך בחייכם.

איך אפשר לחסוך על ביטוח רכב שכור בחו"ל?

התשלום על ביטוח רכב שכור בחו"ל נע לרוב בין 10 ל-30 דולר ליום. לפני שאתם משלמים על ביטוח רכב לחברת ההשכרה, כדאי שתבדקו האם מגיע לכם ביטוח רכב מלא או חלקי מחברת הביטוח שלכם בארץ, או מחברת האשראי שלכם. וודאו מה בדיוק כולל הביטוח שמשולם על ידי חברת הביטוח או חברת האשראי, שכן, לרוב, לא מדובר בכיסוי מלא של כל הנזקים האפשריים.

למה צריך לשים לב בפרטי הפוליסה?

כשאתם בוחנים את פרטי הפוליסה של חברת השכרת הרכב בחו"ל, חברת הביטוח שלכם או חברת האשראי שלכם, כדאי שתבדקו האם תשלום על חלק מהנזקים עלול לחול עליכם ולחשוף אתכם לתביעות. הקדישו תשומת לב מיוחדת לסעיפי "השתתפות עצמית" ולנזקים לצמיגים, נזקים למרכב התחתון של הרכב ונזקים כתוצאה מתדלוק שגוי. ביטוח צד ג' הוא ביטוח מומלץ מאוד בעת השכרת רכב בחו"ל.

סוגי ביטוחים של רכב שכור בחו"ל

(CDW (Collision Damage Waiver הוא ביטוח יעיל, שמוכיח את עצמו במקרה של תאונה (זהו ביטוח צד ג'). ביטוח זה פירושו ויתור של חברת השכרת הרכב על תביעה של עלות-נזק מלאה מהשוכר במידה ונגרם נזק לרכב. ללא ביטוח CDW, במקרה של פגיעה ברכב או במקרה של תאונה, תאלצו לשלם סכומים שעשויים להגיע בקלות לעשרות אלפי דולרים. שימו לב לכך שרוב פוליסות ה-CDW אינן מכסות חלקים מסוימים של הרכב, כמו גג, צמיגים, גלגלים והמרכב התחתון של הרכב. בכדי שתהיו פטורים לחלוטין מדמי השתתפות עצמית, עליכם לבצע הרחבה לביטוח זה, הנקראת SCDW.
 
(LDW (Loss Damage Waiver הוא ביטוח מקיף יותר, אשר כולל בתוכו את ה-CDW, ומשמעותו- כיסוי של נזקים וכן כיסוי של עלויות הרכב במקרה של גניבה, ונדליזם ואובדן שימוש. בכדי שתהיו פטורים לחלוטין מדמי השתתפות עצמית, עליכם לבצע הרחבה לביטוח זה, הנקראת Super TP.

ביטוחים משלימים:

(PEC (Personal Effects Coverage - ביטוח המכסה פגיעות של רכוש הנוסעים ברכב במקרה של פריצה או גניבה.
 
(PAI (Personal Accident Insurance - ביטוח המכסה פציעות פיזיות של הנוסעים ברכב.
 
(SLI (Supplemental Liability Insurance - ביטוח יקר המכסה מפני תשלום של מאות אלפי ואף מיליוני שקלים.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.