השכרת רכב בקוסטה ריקה

קוסטה ריקה היא מדינה מדהימה במרכז אמריקה, שגובלת עם ניקרגואה בצפון, הים הקאריבי במזרח, פנמה בדרום-מזרח, והאוקיינוס השקט במערב. כן, קוסטה ריקה נמצאת ממש בלב ההתרחשויות, ועם רכב שכור, תוכלו לעבור בקלות ובקצב שלכם בין החופים היפים שלה, ההרים הבתוליים ויערות הגשם המסתוריים.
 
הגולשים והגולשות תופסים גלים בחופי האוקיינוס השקט שבמערב המדינה, והמתפנקים והמתפנקות עובדים על השיזוף בחופים המזרחיים, הקאריביים. ביערות העננים המרתקים של קוסטה ריקה מחכה לכם קוקטייל טרופי של צבעים, פלאי טבע ובעלי חיים, ובעיר הבירה, סן חוזה, מצפה לכם ערבוביה של היסטוריה, גורדי שחקים ושווקים מסתוריים.
 
קוסטה ריקה מציעה למבקריה פארקים לאומיים לצד ערים תוססות. זאת ההזדמנות שלכם לצאת להרפתקה בלתי נשכחת בין פלאי טבע כמו יער העננים מונטוורדה, הר הגעש ארנל, פלאיה מאל פאיס, פלאיה תמרינדו, פוארטו וייחו ועוד ועוד. הוציאו את הגלשן מהבגאז', ואת בגד הים מהמזוודה, והגשימו חלום אחרי חלום.

למה לשכור רכב בקוסטה ריקה?

אחד היתרונות הבולטים של קוסטה ריקה הוא המגוון המרשים של היעדים והאטרקציות שלה, והמרחק הקצר יחסית ביניהם. אפשר להגיע מצפון המדינה לדרום תוך שמונה שעות נסיעה, וממזרח למערב – תוך חמש שעות נסיעה. עם רכב צמוד, תוך פחות מיום אתם יכולים לדלג בין שני אוקיינוסים: השקט והאטלנטי, לעבור כמה רכסי הרים ולקפוץ לגיחה בכמה עיירות חוף. אם אתם רוצים למצות את המיטב של קוסטה ריקה בטיול שלכם, השכרת רכב תהיה מרכיב חיוני בו.
 
ברגע שיוצאים מסן חוזה, או מכל עיר גדולה אחרת בקוסטה ריקה, אפשרויות התחבורה הציבורית מצטמצמות. האוטובוסים לא פועלים בכל שעות היום, המוניות יקרות, ולא תמיד קל להגיע ממקום למקום. אם אתם מכורים לספונטניות ולעצמאות, זה עשוי להיות די מתסכל. השכרת רכב בקוסטה ריקה תחסוך לכם בזמן, ואולי גם בכסף. מקסמו את זמן החופשה שלכם, וצמצמו את זמני ההמתנה לאוטובוס...
 
עם רכב שכור, אתם בוחרים לאן ומתי לנסוע, וסדר היום שלכם הופך להרבה יותר ספונטני. אתם תמיד יכולים לרדת מהכביש הראשי ולהכיר עיירות קטנות וחופים נסתרים, בתוליים. האפשרויות הופכות לאינסופיות ברגע שאתם שולטים על ההגה.

נהיגה בקוסטה ריקה

נהיגה בקוסטה ריקה מומלצת בעיקר לנהגים מנוסים, שלא מתרגשים מהפתעות על הכביש. הנהגים המקומיים הם לא זהירים ומתחשבים כמו במדינות אירופה- הם לא חובבי איתות נלהבים, חוקי תנועה הם בגדר המלצה עבורם, ובמקומות רבים אין תמרורים ושילוט מדויק.
 
מחוץ לערים, כדאי שתהיו מוכנים לנסיעה בכבישים שאינם תמיד עונים על סטנדרט מערבי, ולנסיעה על החוף, בין סלעים, ואף חצייה ברכב של נחלים. זו הסיבה לכך שרבים בוחרים לשכור רכב 4X4 בקוסטה ריקה. נמליץ גם לכם לשקול זאת, בעיקר אם אתם מתכננים לנסוע במסלולים שכוללים את חצי האי ניקויה, חצי האי אוסה (הפארק הלאומי קורקובדו), או הדרך ממאל פאיס לפלאיה דל קוקו.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.