השכרת רכב בקנדה

קנדה היא מדינה מדהימה עם מגוון עצום של נופים ואטרקציות. הדרך הנוחה ביותר להכיר את קנדה מקרוב וליהנות מעצמאות מלאה, היא באמצעות רכב שכור. אין תחרות בין הניידות והספונטניות שבהשכרת רכב לעומת לוחות הזמנים הסטטיים של אמצעי התחבורה הציבורית.
 
לחברות השכרת הרכב בקנדה סניפים רבים ביעדים תיירותיים מרכזיים כמו טורונטו, מונטריאול, ונקובר, אוטווה וקוויבק. במרבית החברות מחכה לכם מגוון רחב של כלי רכב שיתאימו לכל מסלול ולכל מטרה- החל ממכוניות מיני קומפקטיות, דרך רכבי משפחה ועד האמרים, רכבי שטח וטנדרים. בעת ביצוע הזמנה שימו לב לתוספות שימושיות כמו ג'י פי אס, תשלום על נהג נוסף, מושבי בטיחות וביטוחים.

מה יש לראות בקנדה עם רכב?

כביש חוצה קנדה הוא אחד הכבישים הארוכים בעולם, המשתרע על פני 8030 ק"מ: מהעיר סנט ג'ונס שבפרובינצית ניופאונדלנד ועד העיר ויקטוריה שבקולומביה הבריטית. הכביש חוצה את כל 10 הפרובינציות של קנדה ונושק לאוקיאנוס השקט ולאוקיאנוס האטלנטי. הוא חוצה ארבעה איים ועובר דרך פלאי טבע כמו טונדרות, קרחונים, אגמים ופסגות מושלגות. 
 
אחד האזורים המומלצים לנהיגה בקנדה הוא החוף המזרחי, שם הנופים כוללים מפרצים, איים מכוסים עצי אורן, צוקים אימתניים וכמובן- אוקיינוס אינסופי. החוף המזרחי משובץ במגדלורים מסתוריים, כפרים עם בתי חווה של פעם, עיירות נמל ציוריות, ומסעדות דגים שהן לא פחות מחלומיות. התחילו את הרוד טריפ שלכם בעיר הליפקס שבפרובינציית נובה סקוטיה- עיר תוססת שידועה בפאבים ובפסטיבלי הקיץ שלה. משם תוכלו להמשיך מערבה על כביש HWY 333 שייקח אתכם דרך העיירות Peggy's Cove, Chester, Mahone Bay ו-Lunenburg. חצו את מפרץ פנדי דרך כביש HWY 12, חקרו את מבוך הכבישים הכפריים, ובלו ברפטינג בנהרות גועשים, מסלולי הליכה בין גבעות ירוקות ובטן גב בחופים.

חוקי נהיגה בקנדה

בקנדה נוהגים בצד ימין של הכביש.
הנהג וכל הנוסעים נדרשים לחגור חגורות בטיחות.
מגבלת המהירות המותרת בכבישים מהירים ובכבישי אגרה נעה בין 80-100 קמ"ש. המהירות המותרת בערים עומדת לרוב על 50 קמ"ש.
כשאוטובוס בית ספר עוצר ומהבהב באורות אדומים, על התנועה משני צדי הכביש לעצור באופן מוחלט.

כבישי אגרה בקנדה

The Ontario Highway 407
The Cobequid Pass
The Quebec Autoroute 30
Ontario Highway 412
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.