השכרת רכב בבולגריה

אז מהי החופשה האידיאלית עבורכם בבולגריה? בטן-גב בחופים של בורגס? מסעדות ומועדונים בסופיה? סקי בהרים? רוד טריפ פרוע בין עיירות תוססות? לא משנה איזה סוג של חופשה אתם מתכננים, טיול בבולגריה עם רכב שכור יעשה את העבודה. עם ארבעה גלגלים תוכלו לחצות את בולגריה כולה תוך שש שעות, כך שהשכרת רכב היא ה-דרך להפיק את המרב מהמדינה הבלקנית המופלאה הזאת.
 
אם אתם מתכננים מסלול ספציפי בין שתי ערים בבולגריה (ללא חזרה ליעד ההתחלתי), השכרה בכיוון אחד תהיה אידיאלית עבורכם. ניתן לבצע גם השכרה לטווח קצר במידה ואתם מתכננים שהות קצרה בבולגריה. נצלו את הרכב הצמוד להגעה למקומות קסומים בבולגריה שלא קל להגיע אליהם באמצעות תחבורה ציבורית, כמו רכס הרי רילה שממערב לרודופי.

מאיזה גיל אפשר לשכור רכב בבולגריה ומה כדאי לדעת?

בעת השכרת רכב, הנהג צריך להיות לפחות בן 18 על מנת לנסוע כחוק בבולגריה. מרבית חברות השכרת הרכב בבולגריה מאפשרות רק לנהגים מעל גיל 21 לשכור רכב, וזאת בתנאי שהנהג מחזיק ברישיון הנהיגה שלו מזה שנה לפחות. נהגים מתחת לגיל 25 נדרשים לשלם דמי נהג-צעיר כתוספת לדמי השכירות. איסוף הרכב מתבצע לרוב מאחד מנמלי התעופה של המדינה.

מה יש לראות בבולגריה עם רכב?

בולגריה היא חגיגה אמיתית לעיניים. בקיץ, מומלץ להתמקד בכבישי החוף של הים השחור. הגיעו לעיירות הנופש סאני ביץ', אלניטה, נסבר ופומוריה שבדרום המדינה, ולוורנה וחולות הזהב שבצפון. הדרך מערבה מובילה לבירת בולגריה- סופיה, אשר משובצת באינספור כנסיות, גלריות אמנות, מוזיאונים מרתקים, מסעדות, בתי קפה ומלונות זולים ומפנקים. בחורף כדאי להתניע ישר אל אתרי הסקי שבהרים: בנסקו, בורובץ ופמפורובו.
 
נסיעות שכיחות: מבורגס לורנה- 116 ק"מ (שעה נסיעה), מסאני ביץ' לבורגס- 40 ק"מ (45 דקות נסיעה).

חוקי נהיגה בבולגריה

בבולגריה נוהגים בצד ימין של הכביש. מהירות הנהיגה המותרת היא 31 קמ"ש בעיר, 55 קמ"ש באזורים כפריים ו-86 קמ"ש בכבישים המהירים. הנהג וכל נוסעי הרכב מחויבים לחגור חגורות בטיחות. הקפידו על כך שברכב שלכם יימצא מטף, ערכת עזרה ראשונה, אפוד זוהר ומשולש אזהרה.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.