נגישות
 • חבילות נופש באוקראינה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש באוקראינה

אוקראינה
TOURIST
30.01.19 - 03.02.19
4  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $344
הזמן
אוקראינה
OK ODESSA
31.01.19 - 03.02.19
3  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $470
הזמן
אוקראינה
TOURIST
14.02.19 - 18.02.19
4  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $344
הזמן

נופש באוקראינה – עולם אחר במרחק נגיעה

אוקרינה היא מדינה מדהימה, ואחד היעדים המעניינים ביותר במזרח אירופה. החיים באוקראינה נעים בין עושר לעוני, בין שקט למהומות, ובין ערים תוססות לטבע בתולי. אם תבחרו בחבילת נופש לאוקראינה, כנראה שתמצאו את עצמכם ממש בקרוב זוללים בורשט במסעדה מהעידן הסובייטי, מטיילים ברחובות של ערים מסקרנות ורוקדים במסיבות פרועות עד אור הבוקר.
 
אוקראינה עברה לאחרונה תקופה לא פשוטה, במסע שלה אל עבר העצמאות. ההיסטוריה נמצאת בכל מקום אליו תלכו במדינה העצומה הזאת- בבתי הכנסת במערב, בפסלים של סטלין בקייב, ברבי הקומות הסובייטיים ובכנסיות העתיקות.
 
האוקראינים הם אנשים פתוחים וחמים- ספק אם תזכו בכל מקום אחר בעולם להכנסת אורחים מדהימה כמו זו שצפויה לכם באוקראינה. יש משהו מדהים בלטייל באירופה, אבל להרגיש בעולם אחר לגמרי. המורשת הסובייטית, ההיסטוריה המרתקת, הפתיחות של המקומיים והחוויות הבלתי פוסקות שמצפות לכם באוקראינה יהיו משהו שלא תצליחו להוציא מהראש לזמן רב. בואו לצפות במפצח האגוזים בבית האופרה של קייב, לקבל השראה בכנסיות הגותיות של לבוב, לטייל ביערות עצומים, לקטוף פירות יער לאורך נהרות מתפתלים, לטעום מנות חדשות, להכיר אנשים חדשים, ולהתנתק מהמציאות לכמה ימים, או שבועות.

למה כדאי להזמין חבילות נופש לאוקראינה?

בין אם אתם רוצים ללגום מהקפה המשובח ביותר במזרח אירופה בלבוב, לחגוג עד אור הבוקר בחופים של אודסה, או לשבת בשורה הראשונה בבית האופרה בקייב – חבילות נופש לאוקראינה הן מה שאתם מחפשים. חבילות נופש מורכבות מטיסות ומלון, וכך למעשה פוטרות אתכם מחיפוש מייגע אחר שילוב מוצלח בין שני המרכיבים הללו באופן עצמאי.
 
הצעד הראשון בדרך לנופש באוקראינה, הוא בדיקה וסינון של חבילות נופש לאוקראינה. סננו את תוצאות החיפוש של חבילות נופש באוקראינה לפי תאריכים והרכב הנוסעים, והתכוננו למסע של פעם בחיים.

קייב

1°-2°
שבת -10°--2°
ראשון -8°--5°
שני -8°--5°