נגישות
 • חבילות נופש בלאס וגאס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בלאס וגאס

לאס וגאס היא אחת מערי הבילויים הפופולאריות בעולם, בה המסיבה נמשכת 24/7, בכל מזג אוויר, מדי יום ביומו, ללא הפסקה. לאס וגאס הצבעונית והמוגזמת השוכנת בלב מדבר נבאדה היא עיר ייחודית שאין שנייה לה. המלונות בלאס וגאס ייחודיים ממש כמו העיר ומתחלקים בעיקר למלונות יוקרה ולמלונות נושא (מלון פריז, מלון ניו יורק), המייצרים באופן מלאכותי אך אמין מאוד את התחושה שאתם אכן דורכים ברחובותיה של אותה עיר. בתי הקזינו הם האטרקציה המרכזית בנווה המדבר המופלא הזה, אז אם אתם מחפשים אחר חבילות נופש ללאס וגאס, כדאי שתתחילו להתכונן להיפרד מהמזומנים מול מכונות משחק או שולחנות פוקר. מי יודע, אולי המזל יאיר לכם פנים...
 
אמנם חיי הלילה הפרועים של לאס וגאס עשויים להכאיב בארנק ומתאימים לאנשים ספונטניים שהמשפט "חיים רק פעם אחת" הוא המנטרה שלהם, אבל אין סיבה שתשלמו יותר מדי על טיסות ללאס וגאס ועל השהות בבתי מלון בלאס וגאס. הדרך הטובה ביותר ליצור שילוב מוצלח בין טיסות למלון בלאס וגאס, היא באמצעות רכישת חבילות נופש ללאס וגאס. באתר שלנו תוכלו לבחור מתוך היצע רחב של חבילות נופש ללאס וגאס, שמורכבות כולן מטיסות הלוך-חזור ולינה במלון, כשחלקן כוללות גם העברות מהשדה אל המלון.
 
האטרקציה המרכזית של לאס וגאס היא ה"סטריפ"- השדרה המרכזית של העיר אשר מעוטרת בארמונות בידור עצומים, מלונות יוקרה ומסעדות מדהימות. הסטריפ מרשימה במיוחד בלילה, כשהעיר כולה מוארת באיסוף שלטי ניאון בוהקים. מחוץ לסטריפ, במרכז העיר התחתית של לאס וגאס, נמצא רחוב פרמונט שמאיר את השמיים בחופת נורות לד מסנוורות ומארח מדי לילה מופעי מוזיקה פנטסטיים. בין המלונות שאסור להחמיץ: מלון ניו יורק-ניו יורק, הבלאג'יו ודה מיראז'.

לאס וגאס

20°-38°
ראשון 21°-36°
שני 23°-38°
שלישי 27°-38°