נגישות
 • חבילות נופש בקרקוב

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בקרקוב

קרקוב
KARMEL
05.08.19 - 09.08.19
4  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $570
הזמן
קרקוב
RADISSON BLU KRAKOW
26.08.19 - 30.08.19
4  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $744
הזמן

חבילות נופש בקרקוב

קרקוב היא אחת הערים העתיקות ביותר בפולין, וללא ספק גם אחת הערים המרתקות ביותר. מגוון אתרים היסטוריים בשטחה של קרקוב הוכרזו כאתרי מורשת עולמיים של אונסק"ו. אל תפספסו את מפעל שינדלר, את מצודת וואבל המלכותית הצופה אל נהר הויסלה ואת הכיכר המרכזית של העיר, אחת הכיכרות היפות באירופה. הרובע היהודי, שנקרא קאז'ימייז', טומן בחובו הרבה יותר מזיכרונות עצובים ומתפתח בימים אלו ממש לאזור אופנתי ושוקק חיים עם בארים חתרניים, בתי קפה מעוצבים וגלריות נפלאות. קרקוב משמשת גם כיום כמרכז התרבותי של פולין. יש שיאמרו שקרקוב היא אף יותר מכך - שקרקוב היא לבה הפועם של פולין.
 
חבילות נופש לקרקוב הן מוצר תיירותי מבוקש במיוחד, בזכות הריכוז הגבוה של המבנים העתיקים והיפיפיים ברחבי קרקוב לצד אטרקציות מופלאות הנמצאות מחוץ לשטח העיר, כמו מכרות המלח וילוצ'קה. חבילות נופש לקרקוב מורכבות מטיסות ומלון. תוכלו למצוא גם חבילות נופש לקרקוב אשר כוללות העברות משדה התעופה למלון ובחזרה- מומלץ לבדוק זאת בפרטיה של כל חבילה.
 
היתרון הבולט של חבילות נופש לקרקוב הוא המחיר וכמובן החיסכון בזמן. במקום להיגרר לחיפושים ארוכים אחר טיסות לקרקוב ובתי מלון בקרקוב שיתאימו מבחינת תאריכים ולא ירוקנו לכם את הארנק, אתם מוזמנים להשתמש במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, ולבצע השוואת מחירים מהירה בין מגוון חבילות נופש לקרקוב. הזינו במנוע החיפוש את הרכב הנוסעים, דירוג הכוכבים והתאריכים המבוקשים. לאחר בחינה מושכלת של מגוון חבילות נופש לקרקוב, תוכלו לבצע הזמנה מאובטחת און ליין ולרכוש את החבילה המושלמת עבורכם.

קרקוב

12°-25°
ראשון 14°-27°
שני 17°-30°
שלישי 17°-25°