נגישות
 • חבילות נופש בקוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בקוס

קוס הוא אי יווני חלומי עם חופים יפיפיים, אתרי ארכיאולוגיה מרתקים, אפשרויות רבות של ספורט ימי, והרבה ויטמין די. זה לא רק נשמע טוב, זה גם מרגיש ככה. העמקים הפורחים של האי ממוסגרים כמו תמונה בין הצוקים האדירים שיורדים אל החופים היפים ביותר באיים הדודקאנסיים. טירה עתיקה משגיחה ממעלה גבעה מוריקה על הנמל הצבעוני. קוס הוא אי מפתיע ביופיו ובאוצרות המגוונים שלו, עם שרידים וחורבות יווניות עתיקות בכל פינה, שסביבן פורחת לא רק צמחיה אקזוטית, אלא גם מערך שלם של מסעדות, בתי קפה, בארים ומועדונים.
 
חודשי הקיץ הם עונת השיא התיירותית של האי, כך שהביקוש לטיסות לקוס ולבתי מלון בקוס עולה ככל שאנו מתקרבים לחודשי יולי-אוגוסט. הדבר מקשה על מציאת דילים לקוס שיהיו משתלמים באמת. לא פשוט להתאים טיסות לקוס לשהייה באותם תאריכים בדיוק בבית מלון במיקום טוב ובמחיר הגיוני.
 
הפתרון הוא חבילות נופש לקוס בהתאמה אישית. באתר שלנו תוכלו להתאים לעצמכם חבילות נופש לקוס באמצעות מנוע חיפוש חכם שמשקלל את תאריכי החופשה המבוקשים עם דירוג כוכבים במלונות והרכב הנוסעים, ומציג מגוון הצעות לחבילות נופש לקוס. החבילות מגלמות במחיר אחד טיסות ולינה במלון בקוס, וחלקן כוללות גם העברות משדה התעופה אל המלון ובחזרה. השוו מחירים, בצעו הזמנה מאובטחת און ליין, והתחילו לארוז!

קוס

24°-25°
חמישי 23°-25°
שישי 24°-25°
שבת 24°-26°