נגישות
 • חבילות נופש בפירנצה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בפירנצה

פירנצה
GRIFONE HOTEL
05.04.19 - 11.04.19
6  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $681
הזמן

חבילות נופש בפירנצה

פירנצה היא בירת חבל טוסקנה שבאיטליה. המרכז ההיסטורי של פירנצה הוא אחד מהמעניינים והיפים באירופה, ומחזיק בצדק במעמד של אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. העיר פירנצה היא גן עדן עלי אדמות לחובבי ארכיטקטורה ואמנות- העיר המרגשת משובצת במבנים ובאתרים ארכיטקטוניים בסגנון הבארוק הנחשבים ליפים בעולם, ולצדם פסלים, מזרקות ומונומנטים נפלאים הפזורים בסמטאותיה המסקרנות. פירנצה היא תענוג לעיניים ולבטן. המסעדות בפירנצה מציעות מנות איטלקיות לצד מנות בינלאומיות ברמה גבוהה מאוד ומתגאות בהיצע רחב של יינות טוסקנים משובחים. אל תתבלבלו מכל הטעמים, צאו מהמסעדות ובקרו בדואומו של פירנצה, בגני בובולי ובגלריית אופיצי. אל תפספסו גם את שוק העור ואת קתדרלת סנטה מריה דל פיורה.
 
לא פלא שעם כל הטוב הזה, פירנצה היא יעד תיירותי ראשון במעלה. חבילות נופש לפירנצה נמכרות בקצב מסחרר, בעיקר בקיץ. חבילות נופש לפירנצה מורכבות מטיסות, לינה במלון ולעתים גם העברות משדה התעופה למלון ובחזרה. היתרון המובהק שבהזמנת חבילות נופש לפירנצה, לעומת הזמנות נפרדות של טיסות לפירנצה ובתי מלון בפירנצה, הוא החיבור המוצלח בין שני המרכיבים הללו, שיחסוך מכם זמן רב של חיפושים אחר בית מלון בפירנצה שמסונכרן עם תאריכי הטיסות ובו בזמן עונה על כל דרישותיכם.
 
הזינו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס את תאריכי הנסיעה הנוחים עבורכם, בצירוף הרכב הנוסעים ודירוג הכוכבים. התוצאות שיתקבלו יהיו מורכבות ממגוון חבילות נופש לפירנצה במחירים מפתיעים. עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לאתר חבילות נופש לפירנצה של הרגע האחרון, או להזמין מראש חבילות נופש לפירנצה ולהתכונן לחופשה בראש שקט.

פירנצה

11°-17°
ראשון 4°-16°
שני 4°-21°
שלישי 11°-24°