נגישות
 • חבילות נופש בדוברובניק

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בדוברובניק

חבילות נופש בדוברובניק

דוברובניק היא עיר נמל עתיקה בקרואטיה המכונה "פנינת הים האדריאטי" ומצדיקה את הכינוי בהיותה גן עדן של ממש, המחבר בין חופים מושלמים, אקלים ים תיכוני, עיר עתיקה מפוארת ומגוון אפשרויות נופש ובילוי, ביום וכמובן גם בלילה. בדוברובניק היפה תוכלו למצוא מגוון אטרקציות, ביניהן חומות העיר העתיקה, מצודת לובריינאץ, המנזר הפרנסיסקני והנמל הישן. כל אלה, לצד המלונות בדוברובניק, שנחשבים למפנקים במיוחד, הם המתכון לחופשה מושלמת.
 
דוברובניק המרהיבה זכתה להכרה כיעד של קיץ נצחי הודות למיקומה על חוף הים הדלמטי והודות לעיר העתיקה המסתורית שלה, שמשובצת בכיכרות ובמבנים מרתקים ומוקפת ביצורים ברי עוצמה. דוברובניק נוסדה במאה ה-7 לספירה, ונכבשה מדי תקופה על ידי הוונציאנים וההונגרים, כשכל אחת מהתרבויות הותירה בה את חותמה. עד היום מדובר בביתם של האליטה האינטלקטואלית והאמנותית של קרואטיה, ובהתאם למעמדה כבירת תרבות, לו"ז האירועים של העיר עמוס בפסטיבלים ובפעילויות רבות. לא משנה מתי תבחרו להגיע לדוברובניק, תמיד תהיה בה אווירת חג מסקרנת, אז קדימה, הצטרפו לחגיגה...
 
נופש בדוברובניק לא מחייב הוצאה כספית גדולה. באמצעות מנוע החיפוש של כספי טורס תוכלו להגיע בקלות ובמהירות למגוון הצעות לחבילות נופש לדוברובניק. כל חבילה מגלמת במחיר שלה טיסה לדוברובניק ולינה באחד מבתי המלון הפופולאריים בעיר. הזינו במנוע החיפוש את תאריכי החופשה המועדפים עליכם, הוסיפו את הרכב הנוסעים ודרגת האירוח ב"כוכבים", ותקבלו היצע רחב של חבילות נופש לדוברובניק במחירים שמתאימים לכל כיס.

דוברובניק

15°-26°
ראשון 16°-28°
שני 18°-30°
שלישי 20°-32°