נגישות
 • חבילות נופש בקטניה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בקטניה

קטניה
HOTEL DORANGE DALCANTARA
02.08.19 - 06.08.19
3  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: 489
הזמן
קטניה
ASSINOS PALACE
02.08.19 - 06.08.19
3  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: 542
הזמן
קטניה
LA PLAGE RESORT
20.08.19 - 25.08.19
4  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: 1429
הזמן
קטניה היא עיר איטלקית יפיפייה השוכנת בסיציליה למרגלות הר הגעש העצום אטנה - הר הגעש הפעיל הגבוה ביותר באירופה. נופש בקטניה הוא שילוב מנצח של חופי ים יפים עם מסעדות מופלאות, יין עשיר וחיי לילה בהילוך גבוה. המנזרים, הוילות והארמונות השזורים ברחובותיה הסיציליאנים של קטניה, נראים כמו יצאו מתוך גלויה...
 
העיר נוסדה באלף הראשון לפני הספירה, והפכה למעצמה בולטת שנשלטה על ידי האימפריה הרומית, הביזנטית והנורמנית. ארמונות וכנסיות גרנדיוזיות בסגנון הבארוק נחצבו בתוך הסלע הוולקני השחור שנותר כמזכרת מהתפרצות הר הגעש האחרונה מהמאה ה-17. במבט ראשון, קטניה נראית כמו עיר עמוסה ורועשת, אבל האנרגיה העירונית הזאת הופכת מהר מאוד לממכרת. המרכז ההיסטורי של קטניה מוגן על ידי אונסק"ו, ופיאצות הבארוק של העיר מוגנות על ידי הסוחרים והרוכלים, שמרימים מדי שבוע את אחד משווקי הדגים התוססים ביותר של סיציליה. לכל אלה מצטרפים כמה עשרות בארים, מועדונים ומסעדות, שמספקים את התיירים ואת האוכלוסייה הסטודנטיאלית המקומית כאחד. גם ביום וגם בלילה, הר הגעש השכן נראה באופק, מזכיר בנוכחותו את כוחו הבלתי נדלה של הטבע. 
 
בכדי ליהנות מחופשה חסרת דאגות, מומלץ להזמין חבילות נופש לקטניה (טיסות ומלון בחבילה אחת). מנוע החיפוש החכם של כספי טורס נועד לאתר עבורכם חופשה מותאמת אישית, בהתאם לתאריכים הנוחים עבורכם, דירוג המלון, ומספר הנוסעים. השיקולים המרכזיים שלכם בעת בחירת חבילות נופש לקטניה צריכים להיות המחיר, שעות ההמראות והנחיתות, ומיקום המלון באזורים שנחשבים לפופולאריים ביותר, בזכות הקרבה שלהם לאטרקציות המרכזיות של העיר: Teatro Romano, Piazza del Duomo, Castello Ursino ועוד. זה הזמן לצאת למסע אל לוע הר הגעש הגדול באירופה, ללקק את האצבעות במסעדות יוקרה וליהנות מהשמש המושלמת על החוף.
Not Found