נגישות
 • חבילות נופש בברטיסלבה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בברטיסלבה

ברטיסלבה
BARONKA HOTEL
23.07.19 - 30.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 531
הזמן
ברטיסלבה
BARONKA HOTEL
02.07.19 - 09.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 455
הזמן
ברטיסלבה
ROSET BOUTIQUE EX TULIP HOUSE
02.07.19 - 09.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 788
הזמן
ברטיסלבה היא עיר הבירה האלגנטית של סלובקיה. עצם מיקומה במרכז אירופה הפך את ברטיסלבה למרכז תרבותי ופוליטי חשוב, שמצטלבות בו מגוון דרכי מסחר. בברטיסלבה נמצאים מרבית מוסדות השלטון והתרבות של סלובקיה, לצד פנורמה מרשימה של נהר הדנובה החוצה את העיר, והרי הקרפטים שמציפים אותה בפארקים מרשימים וביערות ירוקי עד. אין ספק שהקרבה לטבע מוסיפה שכבה נוספת לפופולאריות של ברטיסלבה בקרב תיירים מכל רחבי העולם. שבילי אופניים מקסימים סוללים את דרכם של רוכבי האופניים מחוץ למרכז העיר, והרי הקרפטים המיוערים מחכים לכם במרחק של חצי שעת הליכה מתחנת הרכבת המרכזית. תוסיפו לכל היופי הזה מסלולי סקי מדהימים וכרמים עשירים, וקיבלתם תפאורה בלתי נשכחת לחופשה בלתי נשכחת.
 
העיר העתיקה של ברטיסלבה (Mesto Starý) היא המקום הנכון להתחיל בו את החופשה שלכם. צאו בספונטניות אל הסמטאות הצרות, טיילו בין הבתים שטובלים בצבעי פסטל עוד מהמאה ה-18, השקיפו מהמבצר של העיר שניצב מעליה עוד מימי הביניים, ובקרו במוזיאון הטוב ביותר לאמנות מודרנית בכל מזרח אירופה.
 
הביקוש לדילים לברטיסלבה עולה בצורה ניכרת בחודשי האביב והקיץ, בשל מזג האוויר הנעים שמחמיא לרחובותיה של העיר מלאת החן. במהלך תקופה זו, נוטים בתי המלון בברטיסלבה להעלות את מחירי החדרים, לצד עלייה במחיריהן של טיסות לברטיסלבה. כספי טורס מציעה פתרון פשוט להתמודדות עם ההתייקרות שחוזרת על עצמה מדי שנה: חבילות נופש לברטיסלבה, שמגלמות במחיר שלהן גם טיסה וגם מלון, ולעתים כוללות גם העברות מהשדה אל המלון ובחזרה.
 
בכדי לחסוך בזמן ובכסף, השתמשו במנוע החיפוש החכם של כספי- הזינו את התאריכים במהלכם תעדיפו להגיע לחופשה בברטיסלבה, הוסיפו את הרכב הנוסעים ובחרו את דרגת האירוח המועדפת עליכם, ותקבלו מגוון הצעות של חבילות נופש לברטיסלבה במחירים מפתיעים.

ברטיסלבה

17°-28°
שישי 17°-26°
שבת 16°-24°
ראשון 16°-25°