נגישות
 • חבילות נופש בבארי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בבארי

בארי היא עיר נמל שלווה בדרום איטליה הנושקת בחופיה למימיו הצלולים של הים האדריאטי. בארי היא העיר השנייה בגודלה בדרום איטליה, אשר נחשבת למרכז כלכלי חשוב וליהלום נופש לא מלוטש - קיימות בה כל תשתיות התיירות הנדרשות, אך היא טרם הפכה לעיר נופש מובהקת ומוצפת בתיירים. מיעוט התיירים הוא אחד מיתרונותיה הבולטים של בארי, והקיץ הוא הזדמנות מושלמת להזמין חבילת נופש לבארי וגלות את עיר הנמל היפה על סמטאותיה העתיקות, הכיכרות התוססות ואזורי התרבות והבילוי שוקקי החיים.
 
בין הבתים הלבנים המקסימים לגנים המעוצבים, תוכלו לגלות בבארי אדריכלות דתית מרשימה ומגוון אתרי תרבות והיסטוריה מרתקים. אל תוותרו על ביקור בעיר העתיקה ובבזיליקת סנט ניקולה, ועל סיור במערות הנטיפים קסטלנה. אטרקציה נוספת שלא כדאי לפספס היא אחת מהפלגות הנופש היוצאות מהנמל של בארי לכיוון איי יוון, אלבניה וקרואטיה.
 
הנמל של בארי מקסים תיירים רבים שעוברים בו בדרכם ליוון. אם אתם תהיו בין הבודדים שיודעים לזהות חופשה מקורית ותזמינו חבילת נופש לבארי, תזכו ליהנות ממנה עד הסוף. לעיר המרהיבה הזו הייתה חשיבות רבה כבר בימי קדם, היא הייתה העיר הביזנטית החשובה שיותר בדרום איטליה, הפכה לחלק ממלכת נאפולי, וכיום, היא כבר נראית כמו שתי ערים נפרדות – עם רובע היסטורי ציורי ואטרקציות היסטוריות שמסתתרות בתוך מבוך של סמטאות צרות בקצהו של חצי האי, ועיר חדשה עם שדרות רחבות ומרכזי קניות ובילויים. בין שני האזורים מפרידה שדרת ויטוריו אמנואלה השני, ומה שמפריד ביניכם לבין חבילת נופש לבארי, זו לחיצה כפתור.

בארי

19°-24°
חמישי 18°-26°
שישי 17°-29°
שבת 20°-30°