נגישות
 • חבילות נופש בבאדן באדן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בבאדן באדן

במערב היער השחור, על גדות נהר ה'אוס', שוכנת לה העיר הגרמנית באדן באדן. באדן באדן היא עיר מדהימה-מדהימה, ויש שיגידו מושלמת-מושלמת. המעיינות התרמיים שנובעים בשטחה של העיר פותחו עוד בימי הרומאים לבתי מרחץ מפנקים, הקזינו המפואר של העיר הוא ההשראה לספרו של דוסטויבסקי, 'המהמר', והיתרון הגדול ביותר של נופש בבאדן באדן הוא כמובן הקרבה של העיר ליער השחור, והטיולים היוצאים ממנה לכיוונו מדי יום. נופש בבאדן באדן פופולארי בכל עונות השנה, בדגש על האביב והקיץ.
 
העיר משובצת בוילות אר נובו, צריחים של כנסיות וסמטאות מרוצפות, מסקרנות. אוויר מדהים, בתי קפה ציוריים ובוטיקים אופנתיים - כל אלה מוקפים בהרים מיוערים, מלכותיים. אתרי הספא והאווירה היוקרתית והמסתורית של באדן באדן הם אלה שמושכים אליה כבר מאות שנים בני מלוכה, בני עשירים וסלבריטאים רבים. המלכה ויקטוריה וויקטוריה בקהאם, שתיהן כבר הספיקו להשתכשך במעיינות התרמיים של באדן באדן, מה איתכם?
 
באתר שלנו תוכלו למצוא חבילות נופש לבאדן באדן וליעדים נחשקים נוספים, ולא תצטרכו להשקיע זמן ומאמץ בחיפוש אחר טיסות לבאדן באדן ובתי מלון בבאדן באדן. חבילות נופש לבאדן באדן כוללות את שני המרכיבים הללו במחיר משוכלל ומוזל אחד, שקשה להתחרות בו. כל שמפריד ביניכם לבין נופש בבאדן באדן, זו לחיצת כפתור.
Not Found