טיולים מאורגנים לסין

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים לסין

סין
סין
סין

טיול מאורגן לסין

בין התאריכים, 22.05 - 03.06
וייטנאם קמבודיה
13  ימים חצי פנסיון
החל מ $3,099
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים

טיולים מאורגנים לסין

סין, ערי החוף המזרחי כולל חבל שאנדונג - 9 ימים

ימים 1-2. תל-אביב – בשנחאי
נמריא מנמל התעופה ע"ש בן גוריון לשנחאי שבמזרח סין, אחת הערים החשובות של סין ואחת הגדולות בעולם. עם הנחיתה נערוך סיור היכרות ראשון בעיר המשלבת מסורת עם סגסוג כלכלי, ישן ומודרני. נראה את מגדלי ענק ברובע העסקים, את רחובות הומי האדם, את גדותיו של נהר הואנג פו. התארגנות ולינה בשנחאי. 
יום 3. שנחאי
נצא לסיור בשנחאי ונגלה כי לצד גורדי השחקים נותרו פינות של שנחאי העתיקה והאגדית. נבקר במקדש בודהיסטי, בו נראה את פסל בודהה עשוי אבן ירקן (ג'ייד). ניסע לאורך שדרת הבונד ונצפה בבניינים הקולוניאליים המרשימים. נחלוף על פני הרובע הצרפתי ונגיע למה שהיה בעבר הרובע היהודי של שנחאי, ובו נשמר היטב בית הכנסת ההיסטורי "אוהל משה". נבקר במרכז העיר' , בגני "יו יואן" ובשוק הגדול, בו שפע של מזכרות, תכשיטים, דברי אומנות ודברי אופנה. בערב נצא לחזות במופע אקרובאטי.
יום 4. שמחאי – ג'ינאן, מחוז שאנדונג 
נפרד משנחאי ונגיע לתחנת רכבת. מצפה לנו חוויה – נסיעה ברכבת המהירה "בולט טריין" למחוז שאנדונג התוסס. בהשוואה לשנחאי האדירה, ג'נאן נחשבת לעיר בינונית בגודלה בסין, עם שישה מיליון תושבים בלבד. לג'ינאן מוניטין של עיר מרפא בזכות מעיינות מי מרפא הרבים שהתגלו בסביבתה. התרשמות ראשונה והעברה למלוננו ללינה.
  • מדינה סין
  • שפה מנדרינית
  • מטבע רנמינבי (יואן)
  • שגרירות ישראל לקישור לחץ כאן
  • אשרת כניסה יש צורך באשרה
  • קידומת חיוג להונג קונג 852

יום 5. ג'ינאן, מחוז שאנדונג 
אחרי ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף בג'ינאן, בירת המחוז הנוצצת, בה שדרות רחבות הידיים ומגדלים מודרניים משתלבים במרקם העירוני יחד עם אזורים ירוקים מטופחים. נבקר בגן האביב, נסייר בטיילת של אגם דאמין, נצפה על פסגת אלף הבודהות. כמו כן, נסייר באזור המעיינות, כולל מעין הטיגריס השחור. נכיר את מרכז העיר התוסס, ונותיר זמן לקניות.
יום 6. בייג'ין, העיר הקיסרית
ניסע לתחנת רכבת ונמשיך ברכבת המהירה לבייג'ין בירתה של סין. נערוך סיור מקיף בעיר הגדולה ונבקר בכיכר טיאן-אן-מן, כיכר "שער השלום השמיימי", ובה מאוזוליאום של מאו צה טונג ואנדרטת הגיבורים. נמשיך, דרך השער הקדמי, לעיר הקיסרית האסורה - בעבר הכניסה לקומפלקס הארמונות הקיסריים הייתה מותרת רק למשפחות השליטים. כמו כן, נבקר במרכז משי ונשמע על סודות איבוד משי סיני, הכי טוב בעולם.
יום 7. ארמון הקיץ והחומה הגדולה
נצא לבקר בארמון הקיץ, אתר הנופש המועדף של המשפחה הקיסרית. נסייר בגן רחב ידיים ונתרשם מהמבנים המפוארים, נלמד את אורח חייהם ואופיים של הקיסרים בעת העתיקה. נמשיך בנסיעה צפונית מבייג'ין ונבקר באחד הקטעים של החומה הסינית הגדולה. כאשר שליטי שושלת צ'ינג בנו אותה לראשונה לפני כ- 2000 שנה, שימשה החומה מגן נגד פשיטות של הפולשים ממונגוליה. נעבור ב"דרך הרוחות" המובילה לקברי הקיסרים משושלת מינג. לאחר מכן נבקר בתצוגת אומנות גדולה, הכוללת יצירות מאבן ירקן (ג'ייד). בשעות אחה"צ נבקר בכפר האולימפי האדיר ונראה את האצטדיון הלאומי "קן הציפור", בריכת "קוביית המים" אצרים אחרים. חזרה למלון.
 
יום 8. מקדש השמיים 
הבוקר נבקר במקדש השמיים, ששימש בעבר לטקסים הקיסריים. המקדש, בנוי בהתאם לשיטת ה"פנג שוי", הינו הדוגמה הבולטת ביותר לארכיטקטורה הסינית. במקדש פנה הקיסר הסיני אל השמיים בבקשה לשנת שלווה. בהמשך נבקר במכון לרפואה סינית מסורתית ונותיר זמן לקניות ב"שוק המשי" הגדול והתוסס. 
בערב – מופע קונג פו המסורתי.
יום 9. בייג'ין – תל אביב
ככל שיותר לנו הזמן, נוכל לערוך קניות לקראת היציאה לשדה התעופה של בייג'ין. טיסה חזרה לתל אביב.
 
דרושה אשרת כניסה לסין 
 
המחירים כוללים:
- טיסות בחברת תעופה סדירה (כפוף לתנאי הביטול).
- שתי נסיעות ברכבת המהירה.
- 7 לילות בבתי מלון דרגה ראשונה ו/ או דרגת תיירות טובה (חדרים זוגיים עם שירותים צמודים).
- כלכלה – חצי פנסיון.
- סיורים וביקורים בהתאם למפורט במסלול. 
- מופע אקרובאטי.
- מופע קונג פו.
- אוטובוסי תיור ממוזגים ונוחים לפי התוכנית;
- מסי נמל, בטחון ודלק נכון ל- 15.06.2018. במידה והמיסים/ היטלים ישתנו, המחיר ייעדכן בהתאם.
 
המחירים אינם כוללים:
- תוספת ליחיד בחדר: 360$. 
- ביטוחים למיניהם.
- סיורים, ביקורים ושירותים הלא מפורטים בתוכנית.
- הוצאות אישיות.
* יתכנו שינויים בסדר הביקורים.