נגישות
  • טיול מאורגן לפריז

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לפריז

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס
פריז
משפחות צרפת בלגיה הולנד
24.07.19 - 31.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1499
הזמן
פריז
משפחות צרפת בלגיה הולנד
24.07.19 - 31.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1499
הזמן
פריז
משפחות צרפת בלגיה הולנד
24.07.19 - 31.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1499
הזמן

מידע על פריז

פריז היא אחת הערים המתויירות ביותר בעולם, ולא בכדי - העיר המופלאה הזו מציעה לבאיה היסטוריה עשירה, תרבות מרתקת, סצנת אמנות מפוארת, אוצרות ארכיטקטוניים, ומגוון אטרקציות.
 
הגיוון של פריז בא לידי ביטוי בניחוחות הקולינריים השונים כל כך, במסעדות פיוז'ן משובחות, במוזיקה שמשתנה מרובע לרובע, בלבוש, ובמראה המסקרן של התושבים המקומיים. פריז מתפארת בהיצע אינסופי של אטרקציות ושל אתרים איקונים, ביניהם תוכלו למצוא את מגדל אייפל, קתדרלת נוטרדאם, פלאס דה לה קונקורד, השאנז אליזה, וכמה מן המוזיאונים וגלריות האמנות המשמעותיות ביותר בעולם.
 
פאר ארכיטקטוני מתרכז בלב העיר, מבנים מימי הביניים ומתקופת הרנסנס מנקדים את סמטאות הרבעים, ובתי קפה מקסימים גודשים את גדות נהר הסיין. פריז עמוסה באטרקציות ובאתרים היסטוריים ותרבותיים שאסור לפספס. טיול מאורגן לפריז יפטור אתכם מחיפוש מתיש אחר האטרקציות הבולטות ביותר, תכנונים מעיקים של מסלול מוצלח וכן מרכישה נפרדת של כרטיסי טיסה והזמנת בית מלון בעיר. אנו מציעים מגוון טיולים מאורגנים לפריז.

טיול מאורגן לפריז – אטרקציות מרכזיות

סיור בפריז יגלה בפניכם את קתדרלת נוטרדאם, מגדל אייפל, פלאס דה לה קונקורד, האופרה והשאנז אליזה. גשר אלכסנדר השלישי- הגשר היפה ביותר בפריז, הגרנד בולברד שיקחו אתכם עד לגבעת מונמארט.
 
גבעת מונמארט, אחד המקומות הרומנטיים ביותר בפריז, סמלה הותיק של התרבות הצרפתית העשירה, אשר משמש בית לאמנים ומשוררים מוכשרים שם ניתן להתפעל מנופה המרהיב של העיר. סיור למרגלות בזיליקת סקרה קר הלבנה כשלג, והליכה לשדרת דה אינבלידס המופלאה.
 
מגדל אייפל, שטיפוס אליו יחשוף "מבט הציפור" על העיר היפיפייה, סיור ייחודי במוזיאון הבשמים "פרגונר" וביקור באתר הקבורה של נפוליאון בונפרטה. שיט רומנטי על נהר הסיין. במוזיאון הלובר, בו שוכנים אוצרות ממצרים העתיקה ויצירות מופת של רובנס, "ונוס ממילו", "המונה ליזה", והרשימה עוד ארוכה...
 
המטרו הפריזאי יביא אתכם אל הרובע הלטיני, שם תהנו מסיור מרתק בסורבון (אוניברסיטת פריז) ובגני לוקסמבורג.