נגישות
  • טיולים מאורגנים - החופשה שלכם מתחילה עכשיו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לצפון ספרד

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס

מידע על צפון ספרד

אזור צפון ספרד מתפרס על חבל גליסיה, קסטיליה, וארץ הבסקים- שלושה חבלי ארץ מופלאים דרכם תוכלו לחקור את התרבות הספרדית, האדריכלות, האמנות והטבע המרהיב של המדינה המשגעת הזאת. יהיה זה החלון שלכם אל הנשמה הספרדית...
 
חבל גליסיה מתגאה בתרבות ייחודית ובשפה משלו, ומשמש בית לעיר הקסומה סנטיאגו דה קומפוסטלה ולקו חוף פראי עם איים, צוקים תמירים ונמלי דייגים ש"משאילים" מן הים את פירות הים הטובים ביותר בספרד. בפנים-הארץ של חבל גליסיה תגלו מבוך של עמקים וגבעות מוריקות שמנוקדות בכפרי אבן, מנזרים עתיקים, כרמים וחוות.
 
קסטיליה מתפארת במישורים עצומים, פסגות הרים מרהיבות ועיירות מימי הביניים. היא מכילה ערים מופלאות כמו ליאון, וכמו סלמנקה- עיר סטודנטיאלית תוססת. זה האזור המושלם לטעום בו בשר כבש צלוי ולטייל בין כפרי עץ קטנים וטירות מבודדות.
 
ומה עם ארץ הבסקים, אתם שואלים? לא משנה מאיפה תגיעו אליה, היא תהיה שונה לחלוטין מכל מה שהכרתם. זה המקום בו פסגות הרים נושקות לשמיים ומפרצונים סלעיים מקבלים מהלומות מגלי האוקיינוס האטלנטי. הערים שלה תמיד מסקרנות, והחוויה השלמה, תמיד מתעלה על כל דמיון.
 
בצפון ספרד יש כמות עצומה של ערים ואתרים שלא כדאי לפספס, לכן, כשמתכננים נסיעה עם משפחה, חברים או בני זוג, הרבה יותר פשוט להזמין טיול מאורגן לצפון ספרד במקום לבזבז זמן וכסף על חיפוש ושריון מראש של טיסות, בתי מלון, ותיאומי כניסה לאטרקציות שונות. בטיול מאורגן לצפון ספרד נכללות טיסות לספרד וחזרה לישראל, הדרכות, נסיעות באוטובוס מיוחד וכניסה למגוון אטרקציות.