נגישות
  • טיולים מאורגנים - החופשה שלכם מתחילה עכשיו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים למדריד

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס
מדריד
מדריד וקסטיליה – הלב של ספרד
03.07.19 - 09.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1037
הזמן
מדריד
מדריד וקסטיליה – הלב של ספרד
03.07.19 - 09.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר
$1037
הזמן
מדריד
מדריד וקסטיליה – הלב של ספרד
03.07.19 - 09.07.19
6  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1037
הזמן

מידע על מדריד

מדריד היא אחת הערים המדהימות באירופה ובעולם כולו. זו עיר מרתקת עם אנרגיה טהורה של חיים, הנאה, ואושר מתפרץ, שגורמת גם למבקרים הסקפטיים ביותר להרגיש ממש כמו בבית. מכירים את האמרה "אם אתה במדריד, אז אתה ממדריד"? – זה לא רחוק מהמציאות.
 
המוזיקה קשורה בנשמתה של מדריד, הקיץ הופך יותר ויותר עמוק בכל צעד ושעל בסמטאות העיר, והמרקם היומיומי שלה הוא באמת משהו מיוחד. מדריד משובצת בארמונות מימי הביניים, צריחים לבנים, ורעפים אדומים שזורקים את התיירים היישר אל תקופת הבארוק. זו עיר יפיפייה ואמנותית, שדאגה להרעיף עושר ושבחים על אמנים מקומיים כמו ולסקז וגויה. יצירות מופת של אמנים נוספים, ביניהם דאלי ופיקאסו, מעטרים את פינות החמד המופלאות של מדריד.
 
חיי הלילה של העיר הם אגדה- קוקטייל משכר של מועדוני לילה ובארים שפועלים עד אור הבוקר, ושלא נתחיל לדבר על האוצרות הקולינאריים של המטבח המקומי, שהופכים את הנופש במדריד לתענוג של פעם בחיים. 
 
מדריד היא עיר מדהימה המשובצת במגוון עצום של אטרקציות, ביניהן מוזיאון פרדו, ארמון המלוכה, מנזר אל אסקוריאל והרשימה עוד ארוכה... הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל מה שיש למדריד ולערים המופלאות הסובבות אותה להציע לכם, היא בטיול מאורגן.
 
בטיול מאורגן למדריד וסביבתה נכללות טיסות למדריד וטיסות חזרה לישראל, הדרכות, נסיעות באוטובוס מיוחד וכניסה לאתרים המעניינים ביותר באזור. עם כספי טורס תוכלו לרכוש טיולים מאורגנים למדריד וסביבתה בעברית וברוסית, לבחירתכם.