נגישות
  • טיולים מאורגנים - החופשה שלכם מתחילה עכשיו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לאיסלנד

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס

מידע על איסלנד

בין יבשת אירופה לגרינלנד, גלו את איסלנד, אי המשובץ בתופעות טבע ייחודיות, ביניהן מערות לבה, מנהרות קרח, גייזרים וקרחונים. לא מעט מן המראות עוצרי הנשימה באיסלנד הם תוצאה של תנודות גיאולוגיות חריגות בלתי פוסקות בשטחו של האי, היוצרות שינויים טבעיים מרהיבים. לצד ההתפתחות של איסלנד, העולם כולו עובר זעזועי אקלים שונים, כך שזו עשויה להיות ההזדמנות האחרונה שלכם לראות את הקרחונים העצומים, לפני שהם נמסים.
 
כפי שכבר הבנתם, טיול באיסלנד נחשב לחופשה בלתי שגרתית ומלאת הפתעות, המיועדת לאוהבי טבע ונופים שמחפשים לאתגר את עצמם. ומה יכול להיות יותר מאתגר ומעניין מנופים בתוליים של קרח ואש המתפרשים על שטח עצום?
 
בין שמורות טבע ללגונות אדירות מימדים תגלו עולם נדיר של טבע, עוצמה והתחדשות. 
 
טיול באיסלנד מומלץ שיכלול את מרבית האזורים המעניינים באי, כמו הלגונה הכחולה, עמק הגייזרים ומפרץ הקרח, בכדי לפטור אתכם מהכנות מרובות כמו שריון בתי מלון, השכרת רכב והזמנת טיסות לאיסלנד שיהיו תואמות את התכנון שלכם, יצרנו עבורכם מסלול מושלם לטיולים מאורגנים לאיסלנד. במידה ותזמינו טיול מאורגן לאיסלנד בין ספטמבר-אפריל, תוכלו אפילו לחזות בזוהר הצפוני המדהים...
 
כספי טורס מספקת טיולים מאורגנים לאיסלנד בעברית וברוסית, לבחירתכם. בהזמנת טיול מאורגן, אתם יכולים להיות בטוחים שצפויה לכם חוויה בלתי נשכחת, עם ליווי צמוד עוד לפני הנסיעה, וטיול מאורגן איכותי, ברמה גבוהה, בניהולם של מדריכים מקצועיים, מסורים ובעלי ניסיון רב.