טיולים מאורגנים לאיים הקנריים מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים לאיים הקנריים

טיול מאורגן לאיים הקנריים
טיול מאורגן לאיים הקנריים

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

טיולים מאורגנים לאיים הקנריים

הרי געש תמירים, אתרים פרהיסטוריים, יערות אורנים שופעים, נופי ירח, מפרצונים קסומים, וקילומטרים של דיונות חוליות... כן, יש עולם מעבר לחופי ספרד.
 
האיים הקנריים מתפארים בטמפרטורות מושלמות לאורך רוב חודשי השנה, כך שגם בקיץ וגם בחורף תוכלו ליהנות מהנופים הדרמטיים, מהתרבות התוססת, וממגוון אפשרויות הנופש שמציעות עיירות הנופש, הערים והכפרים הציוריים. האיים הקנריים עמוסים באתרי ספא, אתרי צלילה ובארים שצופים אל האוקיינוס ומציעים קוקטיילים של שקיעה.
 
מעבר לפינוקים ולהנאות, האיים הקנריים מציעים מגוון מוזיאוני אמנות וארכיטקטורה פשוטה, כפרית ומזמינה. בואו לטייל בשדות הלבה של טנריף, לצלול אל מעמקי האוקיינוס, ולאכול יותר מדי טוב... אנחנו מקווים שאתם מוכנים לזה, כי אתם עומדים להתאהב עד מעל לראש באיים הקנריים...
 
באיים הקנריים יש כמות עצומה של ערים ואתרים שלא כדאי לפספס, לכן, כשמתכננים נסיעה עם משפחה, חברים או בני זוג, הרבה יותר פשוט להזמין טיול מאורגן לאיים הקנריים במקום לבזבז זמן וכסף על חיפוש ושריון מראש של טיסות, בתי מלון, ותיאומי כניסה לאטרקציות שונות. בטיול מאורגן לאיים הקנריים נכללות טיסות, בתי מלון, הדרכות, נסיעות באוטובוס מיוחד וכניסה למגוון אטרקציות.
 
אנו מציעים טיולים מאורגנים לאיים הקנריים בעברית וברוסית, לבחירתכם. בהזמנת טיול מאורגן לאיים הקנריים, אתם יכולים להיות בטוחים שצפויה לכם חוויה בלתי נשכחת, עם ליווי צמוד עוד לפני הנסיעה, וטיול מאורגן איכותי, ברמה גבוהה, בניהולם של מדריכים מקצועיים, מסורים ובעלי ניסיון רב.