טיולים מאורגנים לבנלוקס מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים לבנלוקס

טיול מאורגן לבנלוקס

טיול מאורגן לבנלוקס

בין התאריכים, 04.06 - 11.06
הולנד בלגיה
ארוחת בוקר
החל מ $1,299
להזמנה מחיר לאדם בהרכב שני מבוגרים
טיול מאורגן לבנלוקס
טיול מאורגן לבנלוקס

טיולים מאורגנים לבנלקס

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס

בנלוקס הוא איחוד המדינות הולנד, בלגיה ולוקסמבורג. ניתן להחשיב באזור זה גם את עמק הריין הגרמני.
 
בעוד שרוב המבקרים בהולנד מתמקדים באמסטרדם, עיר הבירה התוססת והליברלית שלה, כדאי שתדעו שיש עוד לא מעט עיירות וכפרים מקסימים בארץ הקטנה והמרתקת הזו. מעבר לנופים המוריקים שלה, הולנד מתפארת גם בתרבות עשירה ובתושבים הידידותיים ביותר באירופה.
 
גם בלגיה היא קטנה, אך עמוסה בנופים ובחוויות בלתי נשכחות. עריה, שהשתמרו באופן מושלם עוד מימי הביניים, מפתות המוני תיירים מדי שנה. האומה הבלגית לקחה חלק באירועים היסטוריים משמעותיים שהתרחשו באירופה, כאשר לא מעט מהם התרחשו ממש על אדמתה.
 
בלגיה ידעה את קרבות נפוליאון ואת מלחמת העולם הראשונה והשנייה, כך שבין אם אתם מתעניינים בהיסטוריה עתיקה או מודרנית- בלגיה תתעלה על כל ציפיותיכם ותספק לכם נתח עצום מהמורשת האירופאית.
 
ומה עם לוקסמבורג וגרמניה, אתם שואלים? הן היהלום שבכתר האירופאי- משובצות בטירות ובערים היסטוריות, ומשמשות עד היום בתור כר להשראה עבור אמנים, סופרים ומלחינים רבים. עמק הריין הגרמני הוא עמק היושב לצד אחד הנהרות היפים ביותר באירופה, שזורם משוויץ ועד לים הצפוני. העמק משובץ בטירות ובערים היסטוריות, ומשמש עד היום בתור כר להשראה עבור אמנים, סופרים ומלחינים רבים. בואו לראות במו עיניכם את אחד מחבלי הארץ היפים באירופה.
 
העושר התרבותי, האדריכלי והטבעי של אזור בנלוקס עולה על כל דמיון. בניית מסלול טיול מוצלח בין אזורי הטבע והערים המופלאות של האזור זו משימה לא פשוטה, ואל תשכחו את הטיסות, בתי המלון, והנסיעות...
 
אם אתם רוצים ליהנות באמת מהחופשה הבאה שלכם, ולהימנע מבזבוז של כסף וזמן, בחרו בטיול מאורגן בנלוקס תהיה זו בחירה בחופשה יוקרתית ובלתי נשכחת. אנו מציעים טיולים מאורגנים לבנלוקס בעברית וברוסית, לבחירתכם.

בריסל

13°-19°
שבת 11°-18°
ראשון 11°-18°
שני 12°-20°