טיולים מאורגנים לברצלונה וקוסטה בראווה מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לברצלונה וקוסטה בראווה

טיול לברצלונה וקוסטה בראווה
טיול לברצלונה וקוסטה בראווה
טיול לברצלונה וקוסטה בראווה

מידע על ברצלונה וקוסטה בראווה

טיולים מאורגנים לברצלונה וקוסטה בראווה

ברצלונה היא עיר חוף מדהימה עם תרבות חוצת גבולות, ארכיטקטורה אגדית, סצנה קולינארית משובחת וסצנת חיי לילה בלתי נשכחת.
 
אין דרך טובה יותר להתחיל את היום מנוף פנוראמי של הים התיכון, יין טוב (או גלידה מתוקה-מתוקה לילדים), ומנת טאפאס איכותית. הימים בברצלונה עוברים בין הסמטאות המרוצפות של הרובע הגותי ליצירות אמנות קטלאניות של אמנים כמו מירו ודאלי, בארים הומים, אר נובו, אדריכלות מודרניסטית, מוזיאונים מרהיבים ואתרים שאסור לפספס כמו גבעת מונז'ואיק. בקרבת העיר נמצאים פארקי שעשועים ופארקי מים ברמה בינלאומית.
 
קוסטה בראווה היא רצועת החוף היפה בספרד. מצד אחד, יש בה פיתוח תיירותי נרחב, ומצד שני עדיין תוכלו למצוא בה מפרצונים מרוחקים, עיירות חוף אותנטיות, נופים מרהיבים, וכמה מאתרים הצלילה הטובים באירופה.
 
באזור ברצלונה וקוסטה בראווה יש כמות עצומה של אטרקציות לכל המשפחה, לכן, כשמתכננים חופשה עם המשפחה, הרבה יותר פשוט להזמין טיול מאורגן לברצלונה וקוסטה בראווה במקום לבזבז זמן וכסף על חיפוש ושריון מראש של טיסות, בתי מלון, וכניסה לאטרקציות שונות.
 
בטיול מאורגן לברצלונה וקוסטה בראווה נכללות טיסות לספרד וחזרה לישראל, הדרכות, נסיעות באוטובוס מיוחד וכניסה למגוון אטרקציות. הטיולים מותאמים במיוחד למשפחות וכוללים אטרקציות למבוגרים ולילדים כאחד.
 
 

ברצלונה

14°-20°
שני 16°-19°
שלישי 16°-21°
רביעי 17°-19°