ראש השנה באומן

מדוע ישראלים כה רבים בוחרים בטיסות לאומן?

כל הדרכים באוקראינה מובילות לאומן. טכנית, באמת שכל הדרכים במדינה עוברות דרך צומת מרכזית זאת, שמהווה את מקום מנוחתו האחרון של רבי נחמן מברסלב.
 
נראה שבאומן הזמן עוצר מלכת. אי אפשר שלא להרגיש באנרגיות העוצמתיות, בעיקר במהלך מועדי תשרי- כשאומן מתמלאת ביהודים מכל קצוות תבל, בדגש על חסידי ברסלב. קברו של הרבי מהווה מוקד עליה לאלפי חסידים במהלך השנה, כשבראש השנה מגיעים אליו עשרות אלפי מאמינים.
 
רבי נחמן מברסלב נקבר ב-1810 במקום קבורתם של קדושי טבח ההיידמקים. הרבי ייחס חשיבות רבה לעלייה לרגל לקברו לאחר מותו, וציווה על חסידיו הנאמנים לפקוד את הקבר שלו בתדירות גבוהה, ללמוד שם, להתפלל שם, ולומר תהילים. הרבי הבטיח בנוכחות עדים שמי שיעלה לרגל לקברו, ייתן צדקה ויאמר מזמורי תהילים, הוא יפעל בעולם הבא להוצאתו גם משאול תחתית. הבטחה זו של הרבי נחמן היא הסיבה לעלייה המאסיבית לרגל לקברו בכל עתות השנה, בדגש על ראש השנה, במהלכו רבי נחמן אמר שיש לו כוח מיוחד "להמתיק את הדינים הרעים".

אטרקציות מומלצות באומן

מעבר לקברו של רבי נחמן מברסלב, אומן מציעה לבאיה אטרקציות ואתרים נוספים. נמליץ לכם להגיע אל רחוב פושקינה (Pushkina) – הרחוב היהודי הראשי. זהו רחוב הומה אדם עם דוכנים וחנויות שמוכרות ספרי תורה, תקליטים של מוזיקה חסידית ומזכרות מקומיות (מי לא רוצה בובת בבושקה חסידית?).
 
לא רחוק מרחוב פושקינה נמצא השוק החקלאי של אומן (Colgospniy Bazaar). אומן מוקפת בחוות רבות והתוצרת המקומית נמכרת בשוק זה, שנמצא בסמוך לכנסיית סנט ניקולס המרשימה. בשוק, שפתוח בכל ימות השבוע, תוכלו לרכוש פירות, ירקות, גבינות, מזכרות, בגדי וינטג' ועוד.
 
מכירים את האמרה "כל העולם כולו גשר צר מאוד"? אז יש האומרים שרבי נחמן מברסלב קיבל את ההשראה עבור משפט זה ממראות הטבע והגשרים היפים בפארק סופיה (Sofivka) – פארק עירוני פסטורלי ומלא אווירה.

חבילות, מלונות וטיסות לאומן בראש השנה

הביקוש לטיסות לאומן עולה באופן משמעותי לקראת ראש השנה. בכדי להוזיל עלויות, נמליץ לכם לבצע הזמנה מראש של טיסות לאומן, ולא לחכות לרגע האחרון, כשהטיסות מתייקרות והאפשרויות מתחילות להצטמצם.
 
מספרם של היהודים שפוקדים את אומן עולה משנה לשנה. כך נוצרה קהילה יהודית קבועה בעיר שמנהיגיה עובדים בשיתוף פעולה מול חברות התיירות, לטובת דאגה לצרכיהם של עשרות אלפי עולי הרגל. במתחם שנמצא בסמוך לקבר ישנם בתי מלון ובתי דירות להשכרה בבעלותם של משקיעים יהודים.
 
כספי טורס מספקת הזמנת מלונות באומן, טיסות לאומן, וכן חבילות לאומן, או במילים אחרות – דילים לאומן. הכוונה היא לחבילה שכוללת בתוכה טיסות הלוך ושוב לאומן ומלון באומן. היתרון הבולט שברכישת חבילה לאומן הוא שהיא פוטרת אתכם מהצורך בחיפוש אחר טיסות בנפרד ומלון בנפרד. לרוב מדובר גם בחבילות במחירים אטרקטיביים מאוד.
 
תוכלו לבצע חיפוש אחר טיסות וחבילות לאומן במנוע החיפוש החכם באתר שלנו, או לפנות אלינו ישירות בטלפון: 03-7962080.

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

אומן

13°-23°
שבת 12°-21°
ראשון 11°-21°
שני 14°-24°