נגישות
 • טיסות לזמביה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לזמביה

זמביה
טיסות - סדירות
24.07.19 - 07.08.19
החל מ: $914
הזמן
זמביה
טיסות - סדירות
25.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1264
הזמן
זמביה
טיסות - סדירות
02.08.19 - 11.08.19
החל מ: $1369
הזמן

מידע על זמביה

טיסה לזמביה תיקח אתכם למדינה נפלאה לטיול. היא ממוקמת בדיוק על הגבול שבין החלק הדרומי של אפריקה למזרחה ועל כן היא משלבת את הטוב ביותר מכל העולמות. כמובן שניתן לשלב את הטיול בה עם מדינות אפריקאיות אחרות כמו טנזניה או קניה.
מפלי ויקטוריה הם חוויה יוצאת דופן ונחשבים בעיני רבים למפלים היפים בעולם. בתוך המדינה עצמה תגלו חוויות טובות לא פחות, בזכות שמורות הטבע העשירות של המדינה, כפרים מקומיים אותנטיים ועוד. מצאו בעמוד זה טיסות משתלמות לזמביה!

זמני טיסה לזמביה ושדה התעופה

טיסות לזמביה היוצאות מנמל תעופה בן גוריון הן טיסות עם המשך (קונקשן). תוכלו לבחור טיסה עם עצירת ביניים אחת או יותר, מה שיאריך את משך הטיסה בהתאמה. בין החברות אשר בשרותיהן תוכלו להיעזר, תוכלו למצוא את KLM, אלאיטליה Alitalia ואתיופיין Ethiopian. הטיסות מגיעות לשדה התעופה שבאזור לוסקה או באזור נדולה.

מתי כדאי לטוס לזמביה?

האקלים בזמביה הוא חצי טרופי. העונה החמה והיבשה חלה בין החודשים אוגוסט לספטמבר והעונה החמה והרטובה נמשכת מאוקטובר ועד לאפריל. העונה הקרה והיבשה חלה מחודש מאי ועד לחודש יולי.

מה לעשות בזמביה?

זמביה מכוסה כולה בסוואנות ומספקת למבקריה חוויית טבע נהדרת. האטרקציה המרכזית היא "מפלי ויקטוריה" המפורסמים, בהם ניתן לעשות גם ספורט אתגרי כמו קפיצת באנג'י ורפטינג. בפארק הלאומי "דרום לאונגה" תיהנו מספארי אמיתי עם נמרים, היפופוטמיים ועוד. בפארק Kafue National Park תפגשו בשלל חיות בר נוספת ונהר. פארק נוסף המציע מפל ושלל חיות בר כמו קרנפים הוא Mosi-oa-Tunya National Park.
רוצים לטייל בעולם, אך קשה לכם לתכנן בעצמכם את הטיול? לטיולים מאורגנים בשלל יעדים ברחבי העולם לחצו כאן

LUSAKA

11°-30°
ראשון 12°-29°
שני 11°-24°
שלישי 8°-27°