נגישות
 • טיסות זולות לוושינגטון

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לוושינגטון

וושינגטון
טיסות - סדירות
01.08.19 - 07.08.19
החל מ: $1178
הזמן
וושינגטון
טיסות - סדירות
01.08.19 - 11.08.19
החל מ: $1179
הזמן
וושינגטון
טיסות - סדירות
30.07.19 - 13.08.19
החל מ: $1236
הזמן

מידע על וושינגטון

וושינגטון די. סי. היא בירתה של ארה"ב, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. וושינגטון מזמינה את המבקר בה לחוות חוויה היסטורית, תרבותית, אמריקאית אמיתית. העיר הוקמה ב-16 ביולי שנת 1790 כעיירה במחוז קולומביה, היא נקראת על שם נשיאה הראשון של ארה"ב, ג'ורג' וושינגטון.
 
בליבה של וושינגטון, שדרות העצמאות ושדרות פנסילבניה, מתקיים תמיד מצעד בלתי פוסק של מקומיים, תיירים ומבקרים שבאים לחזות באתרים בהם מתקבלות ההחלטות החשובות והגורליות ביותר בעולם, אשר יכולות להשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו: הבית הלבן וגבעת הקפיטול. אבל ודאי תשמחו לגלות כי וושינגטון היא יותר מאסופת אנדרטאות ומוזיאונים. יש בה חיי לילה נהדרים, פארקים ושדרות שקטות מחופות עצים ישישים, גן חיות, גלריות רבות, מסעדות נפלאות ועוד.
 
כיאה לעיר בירה, שומרת וושינגטון על חזות רצינית ומאופקת, והשיטוט ברחובותיה גורם להתפעלות מן הניקיון והסדר בה. זוהי אינה עיר בילויים מובהקת כמו ניו יורק, והיא אינה מתיימרת להיות כזו, אולם בהחלט נעים ומהנה לשוטט בערבים בין בתי הקפה למסעדות השונות, ולהתענג על החנויות הרבות בעיר.

מזג אוויר, טיסה לוושינגטון ומה שביניהם

אם אתם רוצים להוזיל הן את מחירי הטיסה לוושינגטון והן את מחירי המלונות בהם תשהו, כדאי לדעת שהעונה ה"חמה" מבחינת תיירות (כלומר העונה היקרה יותר) היא בין חודשי מרץ עד מאי. גם יוני ויולי הם חודשים חמים ועמוסים בתיירים. לעומת זאת, באוגוסט יורדים מחיריהם של בתי מלון בוושינגטון, כמו גם בינואר פברואר, כשמזג האוויר מתקרר.
 
לעיר שני שדות תעופה: שדה התעופה הבינלאומי וושינגטון דאלאס הוא הגדול מבין השניים והוא תחנת המעבר המרכזית לטיסות בינלאומיות, ושדה התעופה הלאומי רונלד רייגן מטפל בעיקר בטיסות פנים ובטיסות לקנדה. זהו השדה הקרוב ביותר אל העיר, שגם ניהנה מתחנת מטרו נוחה שמקשרת אותו לכל נקודה בעיר.
 
אפשרות הגעה נוספת, ולעתים קרובות זולה יותר, היא הזמנת טיסה מישראל לשדה התעופה של בולטימור, ומשם הגעה ברכבת לוושינגטון.
 
באתר שלנו תוכלו להזמין מגוון טיסות לוושינגטון. הזינו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס את תאריכי הנסיעה המבוקשים, הרכב הנוסעים, ופרטים נוספים באם אתם מעוניינים למקד עוד יותר את תוצאות החיפוש שלכם, ותוכלו לבחור מתוך היצע גדול של טיסות לוושינגטון עם חברות תעופה שונות.

מומלץ בוושינגטון

הקפיטול United States Capitol and Capitol Hill, הבית הלבן The White House, אנדרטת וושינגטון The Washington Monument, מוזיאון התעופה והחלל הלאומי National Air and Space Museum, הגלריה הלאומית לאמנות National Gallery of Art, המוזיאון הלאומי להיסטוריה אמריקאית National Museum of American History, גן החיות הלאומי National Zoological Park, אנדרטת ג'פרסון Jefferson Memorial.
Not Found