טיסות לויניצה מזמינים בכספי טורס

טיסות זולות לויניצה

טיסות לויניצה יקחו אתכם לעיר מיוחדת עם היסטוריה מרתקת, תושבים ידידותיים ומיקום מושלם בין יובלי נהר צלולים, שדות של חמניות ושדות חיטה מוזהבים.

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן
ויניצה
ויניצה

מידע על ויניצה

טיסות לויניצה, מה חשוב לדעת?

ויניצה היא עיר במרכז אוקראינה, שממוקמת על גדות נהר הבוג הדרומי. ויניצה הופיעה לראשונה על דפי ההיסטוריה בימי הביניים, שימשה בתור בסיס חיל אויר סובייטי במהלך המלחמה הקרה, וכיום היא אחת הערים המרשימות והמודרניות ביותר באוקראינה.
 
ויניצה הפכה למרכז פוליטי וכלכלי חשוב עוד במאה ה-14, כשבני מלוכה ליטאים בנו מצודה שהגנה על העיר מפשיטותיהם של הטטארים. בין המאות ה-16-18, הפולנים שלטו בויניצה, והיא אף הייתה תחת שליטתה של האימפריה העות'מאנית לזמן מה. לקראת סוף המאה ה-18, העיר סופחה לאימפריה הרוסית, שהסבה את כל הכנסיות הקתוליות של העיר לכנסיות רוסיות אורתודוקסיות. ויניצה נכבשה על ידי הצבא הנאצי במהלך מלחמת העולם השנייה, והקהילה היהודית הענפה של העיר הושמדה. בתום מלחמת העולם השנייה, לאחר שחרורה של העיר על ידי הצבא האדום, ויניצה הפכה לבסיס חיל אויר סובייטי, כולל מכללה להכשרת סוכני ק.ג.ב שיועדו לריגול בארצות הברית. בעיר נבנתה עיירת דמה אמריקאית עם דיינרים, בתי קולנוע ומכוניות אמריקאיות.
  • מדינה אוקראינה
  • שפה אוקראינית
  • מטבע חרייבנה
  • קידומת חיוג למדינה 0044
  • שגרירות ישראל כניסה לאתר - לחץ כאן
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי - פטור מאשרה

אז למה דווקא טיסה לויניצה?

 
בויניצה מגוון מוקדי עניין, ביניהם מתבלטות קתדרלת ההשתנות, הקתדרלה האורתודוכסית החדשה על הנהר והכנסייה הבפטיסטית. בין ציוני הדרך האדריכליים של העיר: מזרקת "רושן" (Multimedia Fountain Roshen), מגדל הטלוויזיה ובית וקסמן. מומלץ לבקר גם במוזיאון מלחמת אפגניסטן ובפארק הזיכרון (War Glory Memorial Park).
 
במהלך מלחמת העולם השנייה, שמה של העיר נקשר בקשר ישיר עם המטה הידוע לשמצה של היטלר, אשר נבנה לא רחוק מגבולותיה. המטה הופצץ על ידי בעלות הברית ב-1944, וכל שנותר ממנו הוא ערימה של לוחות בטון. עד היום, המקום אפוף בשמועות וסיפורים, ומושך חובבי היסטוריה ומטיילים סקרנים.
 
אם אתם בעניין של ספורט אתגרי, לכו על ראפטינג בפאתי ויניצה, במים הסוערים ובמפלים הנסתרים של נהג הבוג הדרומי. חובבי ארכיטקטורה יכולים למצוא אחוזות וארמונות רבים בפאתי ויניצה, ביניהם האחוזה בעיירה הציורית Brailov בה ממוקם המוזיאון המוזיקאלי להנצחת המלחין המפורסם צ'ייקובסקי.

אם אתם מעוניינים לטוס ליעדים אחרים באוקראינה, הזמינו טיסות לאוקראינה באתר של כספי טורס. 

מזג אוויר, טיסות לויניצה, ומה שביניהם

כיום, טיסות לויניצה הופכות לפופולאריות יותר ויותר, ויוצאות מערים גדולות רבות ברחבי העולם. טיסות ויניצה נוחתות ב-Havryshivka International Airport – שדה תעופה הממוקם בקרבת העיר. 
לפני שאתם מזמינים טיסה לויניצה, כדאי שתתכוננו לתנאי מזג האוויר הצפויים לכם. ויניצה מתאפיינת בקיץ חם, לח וארוך, ובחורפים קצרים וקלילים יחסית למזרח אירופה. הטמפרטורה הממוצעת בחודש ינואר נעה סביב -6 מעלות צלזיוס, ואילו ביולי – סביב 18 מעלות צלזיוס.