נגישות
 • טיסות זולות לסינגפור

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לסינגפור

סינגפור
טיסות - סדירות
01.07.19 - 08.07.19
החל מ: $1080
הזמן
סינגפור
טיסות - סדירות
02.07.19 - 12.07.19
החל מ: $1155
הזמן
סינגפור
טיסות - סדירות
01.07.19 - 15.07.19
החל מ: $1080
הזמן

מידע על סינגפור

סינגפור היא עיר מדינה עצמאית השוכנת על ארכיפלג זעיר מדרום למלזיה, בדרום מזרח אסיה. מרבית תושביה הם סינים, אבל ברחובותיה תתקלו גם בשפות כמו מלאית והודית. סינגפור היא מדינה צעירה, עם 60 שנות עצמאות בלבד, במהלכן התפתחה והזניקה את כלכלתה לשורה הראשונה של מדינות המערב.
 
בכל טיסה לסינגפור, כשהמטוס מנמיך עוף, הנוסעים מתפעלים מקו הרקיע המרשים של העיר, הנשלט על ידי גורדי שחקים. ההתפעלות מתגברת עוד יותר לאחר הנחיתה, שכן הרחובות מסודרים ונקיים, עם פארקים מטופחים, מוזיאונים מצוינים ומבנים יפיפיים. תמהיל התרבויות של סינגפור בא לידי ביטוי במקומות כמו הצ'יינה טאון והרחוב הערבי, בריבוי הניבים שתשמעו ברחובות ובתווי הפנים בהם תתקלו.
 
הסינגפורים פיתחו אובססיה לאוכל, והדבר בא לטובתכם, בדמות מסעדות משובחות עם תערובת משכרת של טעמים הודיים, סיניים ומלזיים. אתם מוכרחים לטעום לפחות פעם אחת מנת סרטנים מתובלים בצ'ילי חריף!
 
הגיוון האורבאני של סינגפור מתגלה למבקריה ברגע שהם עולים על אוטובוס עירוני שהתחנה האחרונה שלו היא יער גשם, ביצות בוציות רוחשות לובסטרים ולטאות ענק, או לחלופין, מטע בננות מנומנם. אפשר גם לתפוס טרמפ על סירת רוכלים אל אחד האיים הקסומים המקיפים את העיר הגדולה, או פשוט להישאר במרכז, וכשאורות הניאון מתחילים להכאיב בעיניים- לברוח אל הגנים הבוטאניים. 

מזג אוויר, טיסה לסינגפור ומה שביניהם

קרבתה של סינגפור לקו המשווה מקנה לה מזג אוויר חם ולח לאורך כל עונות השנה, עם טמפרטורות שנעות סביב 30 מעלות.
 
שיא עונת התיירות חל בחודשי יוני-יולי, ותקופת המונסונים של סינגפור נמשכת מנובמבר ועד ינואר, כדאי לקחת זאת בחשבון לפני הזמנת טיסה לסינגפור.
 
שדה התעופה הבינלאומי "צ'אנגי" (SIN) הוא שער הכניסה האווירי המרכזי והמרשים בהחלט של המדינה.
 
טיסה לסינגפור לא חייבת להיות הוצאה רצינית. כספי טורס מספקת טיסות לסינגפור דרך כל חברות התעופה, כולל Uzbekistan Airways ואל-על. גם אם נאלצתם לקבוע פגישת עסקים בסינגפור ללא תכנון מוקדם, עם מנוע החיפוש החכם שלנו תוכלו למצוא בקלות טיסות זולות לסינגפור גם בסמוך למועד המבוקש.

מומלץ בסינגפור

האי סנטוזה Sentosa Island, גן החיות Singapore Zoo, פארק הציפורים Jurong Bird Park, מרינה ביי Marina Bay Sands, רחוב אורצ'ארד Orchard Road, צ'יינה טאון Singapore chinatown‬‏, הגנים הבוטניים Singapore Botanic Gardens, המוזיאון הימי Maritime Experiential Museum, מגה-זיפ MegaZip Adventure Park, אקווריום העולם התת ימי S.E.A. Aquarium.

סינגפור

25°-30°
חמישי 24°-31°
שישי 25°-30°
שבת 24°-26°