נגישות
 • טיסות לפרגוואי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לפרגוואי

פרגוואי
טיסות - סדירות
02.06.19 - 09.06.19
החל מ: $1337
הזמן
פרגוואי
טיסות - סדירות
23.05.19 - 02.06.19
החל מ: $1253
הזמן
פרגוואי
טיסות - סדירות
20.05.19 - 03.06.19
החל מ: $1484
הזמן

מידע על פרגוואי

פרגוואי היא מדינה קטנה בדרום אמריקה, המוקפת בשני צדדיה בנהר פרגוואי וגובלת בשלושת המדינות הבולטות ביותר בכל טיול לדרום אמריקה: ארגנטינה, בוליביה וברזיל. על אף מיקומה בלב היבשת, מטיילים רבים בוחרים לפסוח עליה בשל הנחה שגויה שאין בה מה לראות. אם אתם רוצים לחוות את דרום אמריקה האמיתית, השאירו את הסטריאוטיפים בצד ובואו לגלות את המדינה המופלאה הזאת
 
אזורי הטבע של פרגוואי מכוסים בעיקר ביערות, ביצות ומישורי עשב. אזור ה"צ'אקו" הצחיח הוא מוקד המשיכה המרכזי למטיילים. הצ'אקו הוא שממה פראית ושוכחת אל, אשר מפתה תרמילאים שתרים אחר אקסטרים אמיתי בדרום אמריקה. גם הכפרים ה"ניידים" של אחרוני שבט הגווארני, שבט הילידים של פרגוואי, מהווים אטרקציה מעניינת שלא כדאי לפספס אם אתם מתכננים להזמין טיסות לפרגוואי. זוהי מדינה של ניגודים מרתקים: תושביה הם כפריים עניים וגם מיליונרים עירוניים, עגלות סוסים נעות לצד מכוניות יוקרה, ושמורות טבע אקזוטיות ממוסגרות בסכרים עצומים מעשה ידי אדם.
 
פרגוואי שימשה בעבר כמקלט לפושעי מלחמה נאצים, והיא לא מצליחה להתנער עד היום מתדמית ה"ילד הרע" שדבקה בה לאורך ההיסטוריה: שחיתות בקנה מידה רחב, משטרים דיקטטוריים, ומצבורי נשק עצומים הפזורים בין אזרחי המדינה. מבחינת ביטחון אישי, מומלץ לפקוח עיניים במהלך טיול בפרגוואי באותה מידה כמו בברזיל, ולהיזהר מגנבות ומאלימות ברחובות הערים.

מזג אוויר, טיסות לפרגוואי ומה שביניהם

האקלים האופייני לפרגוואי נע בין סובטרופי לממוזג. הטמפרטורות לא משתנות באופן משמעותי בין עונות השנה, אך לפני הזמנת טיסות לפרגוואי, יש לקחת בחשבון שקיימת נטייה לגשמים כבדים מאוד בין חודשי ינואר-פברואר, עם הקלה משמעותית לקראת אפריל.
 
פברואר הוא חודש חג, במהלכו נערך הקרנבל המפורסם של פרגוואי בעיר הבירה, אסונסיון. העונה הקרירה יותר, שחלה בין חודשי יולי-אוגוסט היא העונה הטובה ביותר לביקור בצ'אקו.
 
טיסות לפרגוואי נוחתות לרוב בשדה התעופה הבינלאומי סילביו פיטרוזי שממוקם בקרבת אסונסיון (ASU). אם נקודת היציאה שלכם היא ישראל, דעו שלא ניתן להגיע בטיסה ישירה לפרגוואי, אך ניתן למצוא מגוון טיסות לפרגוואי עם נחיתות ביניים ביעדים אחרים בדרום אמריקה.
 
כספי טורס מספקת טיסות לפרגוואי דרך כל חברות התעופה. באתר שלנו תוכלו להשתמש במערכת מתקדמת המאפשרת חיפוש בזמן אמת של טיסות לפרגוואי במחירים אטרקטיביים. כל שנותר לכם לעשות, זה להשוות ולמצוא את הטיסה המתאימה לכם ביותר.

מומלץ בפרגוואי

פארק לאומי סרו קורה Parque Nacional Cerro Cora, פארק לאומי איביקוי Parque Nacional Ybycui, צ'אקו Chaco, שוק הגנבים באסונסיון, קאסה ויולה Casa Viola, סכר איטיפו Itaipu, כפר גווארני Indiganos Tolderia Maka, מפלי איגוואסו Cataratas del Iguazú, פילדלפיה Filadelfia.

ASUNCION

18°-22°
שלישי 17°-21°
רביעי 15°-17°
חמישי 13°-17°