נגישות
 • טיסות לפנמה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לפנמה

פנמה
טיסות - סדירות
30.06.19 - 07.07.19
החל מ: $1341
הזמן
פנמה
טיסות - סדירות
28.06.19 - 08.07.19
החל מ: $1153
הזמן
פנמה
טיסות - סדירות
02.07.19 - 16.07.19
החל מ: $1047
הזמן

מידע על פנמה

פנמה הינה המדינה הדרומית ביותר במרכז אמריקה, השוכנת לחופי הים הקריבי והאוקיינוס השקט. פנמה גובלת בקולומביה ובקוסטה ריקה, ומשמשת בית למגוון של בעלי חיים וצמחים טרופיים. שטחי היער הטרופי מכסים 40 אחוז משטח המדינה, ובשני אזורי החוף מצויות ביצות מנגרובים. 
 
עיר הבירה הקוסמופוליטית של המדינה, פנמה סיטי, היא סיבה מספיק טובה להתחיל דווקא במדינה זו את הטיול שלכם לדרום אמריקה, עם נחיתה רכה בעיר שנראית כמו העתק של מיאמי, עם קו חוף כחול מסנוור וגורדי שחקים מנצנצים באור השמש, אבל ככל שמתעמקים בה וברבעים ההיסטוריים שלה, מתחילים להכיר את מרכז אמריקה האמיתית, האותנטית. כך, מתוך ים תכול, עולה לה פנמה, עם מטעי הקפה ויערות העננים שלה, חופיה הבתוליים ונופיה הבראשיתיים. בפנים הארץ מחכים לכם טרקים של פעם בחיים, עמוק אל תוך חופות העצים של יערות הגשם.
 
פנמה היא נקודת החיבור בין מרכז אמריקה לדרום אמריקה, והיא זוכה בטוב שבכל העולמות. פנמה היא מדינה עשירה בניגודים, שהופכים אותה ליעד המרתק שהיא- מודרניות מול היסטוריה עתיקה, נופים מרהיבים לצד ערים גדולות. פנמה מספקת אווירה קריבית לצד חופי אוקיינוס אינסופיים. בואו לגלוש על גלים אימתניים, לצלול עם כרישי לוויתן באוקינוס השקט, לגלות את השוניות הצבעוניות של בוקס דל טורו, ולהכיר תרבויות ילידיות מרתקות באיים. בעולם שבו עולמות תרבותיים שלמים הולכים ונעלמים, פנמה, כנגד כל הסיכויים, לא נכנעת לתכתיב המערבי ומחזיקה חזק במתכון חד פעמי של טבע, תרבויות, מוזיקה ואוכל. 

מזג אוויר, טיסה לפנמה ומה שביניהם

פנמה מתאפיינת באקלים טרופי, כך שמזג האוויר נותר חם לאורך כל השנה, בעיקר לאורך החופים.
 
העונה היבשה של פנמה נמשכת בין דצמבר עד מרץ ומהווה את שיא עונת התיירות של המדינה, גם בחופי האוקיינוס השקט.
 
כדאי לדעת שנובמבר הוא חודש הפסטיבלים של פנמה, ושמחירי הטיסות והמלונות נוטים לעלות לקראת הכריסמס והפסחא. במהלך החגים, החופים ואתרי הנופש עמוסים במיוחד. מחוץ לעונת התיירות, בין חודשי מאי-נובמבר, חלה העונה הרטובה של המדינה, עם גשמים ברוב חלקי הארץ, אבל המחירים צונחים משמעותית וניתן עדיין ליהנות ביעדים רבים ברחבי פנמה. 
 
טיסות לפנמה מישראל הן לא ישירות, אלא טיסות עם נחיתות ביניים באירופה או בצפון אמריקה. טיסות לפנמה לא בהכרח צריכות להיות יקרות- כספי טורס מספקת טיסות זולות לפנמה דרך כל חברות התעופה, הנוחתות לרוב בשדה התעופה הבינלאומי של עיר הבירה, פנמה סיטי. הזינו במנוע החיפוש החכם של כספי את תאריכי הנסיעה המבוקשים ותוכלו לבחור לכם טיסה לפנמה מתוך מגוון עסקאות אטרקטיביות.

מומלץ בפנמה

איי סן בלאס San Blas Islands, הפארק הלאומי וולקן בארו Volcán Barú, איסלה טאבוגה Isla Taboga, פארק נטורל מטרופוליטנו Praque Natural Metropolitano, תעלת פנמה Canal de Panamá, בוקאס דל טורו Bocas del Toro, עיירת בוקטה Boquete.

פנמה סיטי

27°-29°
חמישי 29°-29°
שישי 29°-29°
שבת 28°-29°