נגישות
 • טיסות לנמיביה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לנמיביה

נמיביה
טיסות - סדירות
03.07.19 - 10.07.19
החל מ: $971
הזמן
נמיביה
טיסות - סדירות
10.09.19 - 24.09.19
החל מ: $1101
הזמן
נמיביה
טיסות - סדירות
24.06.19 - 04.07.19
החל מ: $1948
הזמן

מידע על נמיביה

טיסה לנמיביה תיקח אתכם הישר למדינה השוכנת בדרום-מערב אפריקה, לחופי האוקיינוס האטלנטי. בנמיביה תיהנו מכל הטוב שיש באפריקה החל מבעלי חיים פראיים, טבע מדהים וכמובן תרבויות אותנטיות ומרתקות. אתם יכולים לטייל בג'יפ פרטי עם נהג או בעזרת טיול מאורגן, ולסייר בין דיונות החול שבה שהפכו לסמל המדינה. תטיילו בין הערים המרכזיות והמעניינות וכמובן תבקרו בשבטים, בפארקים ובשמורות. 

זמני טיסה לנמיביה ושדה התעופה

טיסות לנמיביה, יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ומגיעות לנמל התעופה בווינדהוק שבמדינה. הטיסות נכון להיום אינן ישירות, על כן תצטרכו לקחת טיסת המשך באחד מהיעדים. תוכלו להשתמש בשירותיהן של חברת אתיופיין אירליינס, אייר נמיביה ועוד. הטיסות ינחתו בנמל התעופה הבינלאומי חוזה קוטאקו, זהו שדה התעופה הגדול הממוקם 42 קילומטרים מזרחית לעיר. 

מתי כדאי לטוס לנמיביה?

מזג האוויר בנמיביה הוא יבש מדברי. החודש החם ביותר הוא אוקטובר, בו הטמפרטורה המקסימלית היא כשלושים מעלות צלזיוס. החודש הקר ביותר הוא יולי. הטמפרטורות בחודש זה יכול לרדת לאפס מעלות צלזיוס בלילה, על כן יש להצטייד בבגדים חמים ולהיות מוכנים לגשם ולסופות רעמים וברקים.

מה לעשות בנמיביה

האטרקציה המרכזית בנמיביה היא הטבע המדהים שבה. יש בה שמורות עם בעלי חיים כמו השמורה המצוינת "הפארק הלאומי אטושה" בה תפגשו נופים מגוונים שכוללים מדבר על גדות האגם, אריות, קרנפים ופילים. אתר נוסף נקרא "סוסוסבלאי" שהוא מדבר בו תיהנו משלל הדיונות שהפכו לסמלה של המדינה. מומלץ לבקר גם ב "Cape Cross" השמורה בה תפגשו המוני כלבי ואריות ים על החוף. אל תפספסו גם ביקור ב "Waterberg Plateau Park" השמורה בה תוכלו לפגוש בקרנפים, נמרים וברדלסים.
רוצים לטייל בנמיביה אך מעדיפים שאנחנו נדאג להכול? לטיולים מאורגנים לחצו כאן

WINDHOEK

8°-22°
שישי 4°-20°
שבת 5°-21°
ראשון 5°-21°