טיסות לחרקוב מזמינים בכספי טורס

טיסות זולות לחרקוב

חרקוב היא עיר קטנה עם סיפור גדול. את הסיפור הזה תוכלו לשמוע מהתושבים המקומיים, שהזהות העצמית שלהם בוערת במילים שלהם, בהבעות פניהם, ובתשוקה הגדולה שלהם לחיים.
טיסה לחרקוב
טיסה לחרקוב
טיסה לחרקוב

טיסות לחרקוב

חרקוב - עיר עם היסטוריה עשירה

חרקוב היא עיר קטנה עם סיפור גדול. את הסיפור הזה תוכלו לשמוע מהתושבים המקומיים, שהזהות העצמית שלהם בוערת במילים שלהם, בהבעות פניהם, ובתשוקה הגדולה שלהם לחיים.

גם העיר עצמה מספרת את סיפורה דרך בניינים המעוטרים בסגנון אר נובו, ודרך המונומנטים הסובייטים שלה, שניצבים במלוא הדרם ברחובות וגורמים להתרגשות עזה בקרב כל חובב ארכיטקטורה שמכבד את עצמו.

קחו לדוגמא את כיכר החירות של חרקוב, שהיא הכיכר השנייה בגודלה בעולם אחרי כיכר טיאנאנמן שבסין. אז אולי חרקוב לא נחשבת ל"מכה" של התיירים הפוקדים את אוקראינה, אבל אתם יכולים להיות בטוחים שדווקא בגלל תדמית עיר-השוליים שלה, תגלו בה לא מעט מקומות מעניינים, מוקדי תרבות ואמנות, ומונומנטים היסטוריים.
 
בגלל זה חבילות נופש לעיר השוקקת הזאת מבוקשות מאוד!
עם כספי טורס תוכלו למצוא במהירות טיסות זולות לכל מקום במזרח אירופה כולל חרקוב!

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן
בשנות ה-20, חרקוב הייתה מרכז הרנסנס של השלטון הסובייטי האוקראיני, אך עם עלייתו של סטלין לשלטון, הרנסנס הפך לימי ביניים של ממש, עם מסכת טיהורים אכזרית, רעב, וטרור. כיום, חרקוב משמשת כמרכז מדעי ובטחוני – לא מעט טיסות לחרקוב מאוכלסות על ידי אנשי עסקים ומדענים. העיר היא כמו פס יצור אדיר מימדים לנשק ולתעשייה אווירית, עם מטרו רועש, שדרות רחבות, תושבים אינטליגנטיים וחריפים, ורמזים היסטוריים בכל פינה. 
 
נמליץ לכם להתחיל את הסיור שלכם בחרקוב בכיכר החירות, ומשם להתקדם לרחוב סומסקאיה, בניין האופרה, המוזיאון ההיסטורי והמרכז ההיסטורי של העיר. השתדלו להגיע עד לנקודת המפגש של נהר חרקוב ונהר לופן. אל תפספסו את שלל הכנסיות האורתודוקסיות של העיר, והגיעו גם אל גבעת האוניברסיטה, עליה היה ממוקם מבצר אשר הגן על גבולותיה הדרומיים של האימפריה הרוסית מפני מתקפות הטטארים.
 
טיסה לחרקוב תפתח בפניכם עולם חדש של ארכיטקטורה סובייטית, תרבות ייחודית, והיסטוריה עשירה. 

אקלים - חם או קר?

חרקוב מתאפיינת באקלים יבשתי לח, עם חורפים קרים ומושלגים, וקיץ חם. הטמפרטורה הממוצעת בחודשי החורף היא 4 מעלות, והטמפרטורה הממוצעת בחודשי הקיץ היא 21 מעלות. שיא עונת התיירות של העיר מתרכז בחודשי יולי-אוגוסט. מומלץ לבקר בחרקוב בסוף האביב, לקראת הקיץ, כשמזג האוויר נוח ומחירי הטיסות לחרקוב לא מרקיעי שחקים. 

כבר מרגישים באוויר...

שדה התעופה הבינלאומי של חרקוב, "אוסנובה" (HRK), הוא שדה התעופה המרכזי במחוז חרקוב. על אף פרופיל המבקר הממוצע של חרקוב (איש עסקים עמיד), טיסות לחרקוב הן לא בהכרח יקרות.
 
כספי טורס מספקת טיסות זולות לחרקוב דרך כל חברות התעופה! גם אם נאלצתם לקבוע פגישת עסקים בחרקוב ללא תכנון מוקדם, או שאתם מחפשים טיסה לחרקוב לביקור משפחתי, עם כספי טורס תוכלו למצוא בקלות טיסות זולות לחרקוב ודילים לחרקוב בדקה ה-90. 

אסור לפספס!

כיכר החירות Ploshchad' Svobody,
קתדרלת פוקרובסקי Pokrovsky Cathedral,
טירת שריווקה Sharivka, קתדרלת העלייה לשמיים Assumption Cathedral,
המוזיאון ההיסטורי Historical Museum, בית הכנסת Choral Synagogue,
גני שבצ'נקו T. Shevchenko Gardens,
מזרקת המראות Mirror Stream Fountain