נגישות
 • טיסות לקזחסטן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקזחסטן

קזחסטן
טיסות - סדירות
03.07.19 - 10.07.19
החל מ: $623
הזמן
קזחסטן
טיסות - סדירות
28.06.19 - 08.07.19
החל מ: $515
הזמן
קזחסטן
טיסות - סדירות
03.07.19 - 17.07.19
החל מ: $623
הזמן

מידע על קזחסטן

 קזחסטן נכנסה בצעדים גדולים לרשימת עשרת המדינות המחזיקות בשטח הגדול בעולם. היא עשירה בנפט, והמשמעות היא תשתיות מוצלחות, ענף תיירות מפותח, מסעדות בינלאומיות וערים מטופחות. אלמטי, העיר הגדולה במדינה, אפופה באווירה אירופאית של ממש, עם שדרות מוריקות, בתי קפה אופנתיים, מרכזי קניות גדולים וחיי לילה תוססים.
 
שטחה של קזחסטן, המורכב בעיקר ממדבריות וערבות, נוצל במהלך ההיסטוריה לניסויים גרעיניים ולמתקני כליאה מעוררי אימה. עם זאת, קזחסטן הייתה גם קרקע פורייה לפרויקטים עתידניים מעוררי תקווה, ביניהם בסיס החלל המפורסם של ברית המועצות- קוסמודרום בייקונור.
 
תרמילאים רבים מרחבי העולם כבר גילו את הטיסות לקזחסטן והחלו להגיע אליה לטרקים במדבריות ובהרים המושלגים. קזחסטן משופעת במרחבי טבע עצומים ובשטחה ניתן למצוא בעלי חיים נדירים כמו הפלמינגו ונמר השלג. הנופים ייחודיים ופראיים בהחלט, וכך גם הבחירה בטיול לקזחסטן.

מזג אוויר, טיסה לקזחסטן ומה שביניהם

קזחסטן מתאפיינת באקלים יבשתי יבש וקיצוני. חודשי נובמבר עד אפריל הם החודשים הקרים ביותר במדינה. בין מאי עד אוקטובר, מזג האוויר נהיה קרוב למושלם, כשחודש יולי הוא שיא עונת הטרקים של קזחסטן. כמובן שמומלץ להזמין כרטיסי טיסה לקזחסטן באחד מחודשי הקיץ, שכן החום עדיף על החורפים הקשים עם הטמפרטורות הקיצוניות.
 
לא קיים קו ישיר של טיסות לקזחסטן מישראל. טיסות לקזחסטן הן טיסות עם נחיתות ביניים ברוסיה או בטורקיה, כשהנחיתה הסופית היא לרוב בשדה התעופה הבינלאומי שבאסטנה (TSE).
 
כספי טורס מספקת טיסות לקזחסטן דרך כל חברות התעופה, ביניהן חברת התעופה הלאומית של קזחסטן-'אייר אסטנה'. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לקזחסטן בהתאמה אישית.

מומלץ בקזחסטן

ארמון השלום והפיוס Palace of Peace and Reconciliation, מסגד נור אסטנה Nur-Astana Mosque, הרי זאיליי סקיי אלאטאו Zailiy skiy Alatau mountains, שמורת אקסו-ג'באגלי Aksu-Zhabagly Nature Reserve, אזור האגמים בורבאי Artezianskiy Kolodets Burbay, אתר הסקי 'מדאו' Medeu Skating Rink and Ski resort, המוזיאון לאמנות באלמאטה A. Kasteev Art Museum.

אלמטי

17°-30°
חמישי 16°-31°
שישי 17°-34°
שבת 19°-28°