נגישות
 • טיסות ליפן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות ליפן

יפן
טיסות - סדירות
20.06.19 - 04.07.19
החל מ: $763
הזמן
יפן
טיסות - סדירות
23.06.19 - 07.07.19
החל מ: $744
הזמן
יפן
טיסות - סדירות
20.06.19 - 04.07.19
החל מ: $763
הזמן

מידע על יפן

יפן, ארץ השמש העולה היא אחת המדינות המסקרנות ביותר באסיה, ובכלל, בעולם. היא מפוזרת על יותר מ-6,000 איים בצפון-מערב האוקיינוס השקט, כששטחה העיקרי מתרכז על ארבעה איים: הוקאידו, הונשו, שיקוקו וקיושו. האיים הרריים עם הרי געש פעילים, כך שרוב ההתיישבות מתרכזת באזור החופים. ההר הגבוה במדינה הוא הר הגעש פיג'י.
 
יפן טומנת בחובה היסטוריה עתיקת יומין ותרבות עשירה. בין סיפורים על גיישות וקיסרים, תתמלאו באנרגיות במקדשים ותטעמו מהסושי הטוב ביותר בעולם. פריחת הדובדבן העדינה תשתלב בחן לצד מתאבקי סומו וסמוראים. בארץ המשגעת הזו תוכלו לחקור במשך שבועות ערים עתידניות ומוגזמות, ומנגד, למלא מצברים במעיינות חמים, אגמי ענק ויערות טרופיים.
 
טוקיו, עיר הבירה של יפן, היא ההוכחה הניצחת ליכולת של היפנים לשלב באופן מושלם בין ישן לחדש. יעד מומלץ נוסף היא העיר קיוטו- בירת התרבות של יפן, אשר טובעת במקדשים וגנים מרהיבים. 
 
התרבות והמסורת עתיקת השנים של יפן ממשיכה לרתק מיליוני תיירים שעולים על טיסות ליפן מדי שנה במטרה להתוודע למדינה קסומה ומרתקת זו.

מזג אוויר, טיסות ליפן ומה שביניהם

לפני הזמנת טיסה ליפן, מומלץ לתכנן את מסלול הטיול שלכם בהתאם למזג האוויר בכל עונה באיים העיקריים.
 
הטופוגרפיה של יפן יוצרת הבדלים משמעותיים בין ששת אזורי האקלים שלה. הצפון מתאפיין בחורפים קשים והדרום מתאפיין באקלים סב-טרופי. תקופת המונסונים של יפן היא בחודשי יוני-יולי, וטייפונים הם תופעה מוכרת שמתפתחת בסוף הקיץ בדרום-מערב המדינה וממשיכה לאזור צפון-מזרח.
 
טיסה ליפן מישראל אורכת 12 שעות בממוצע. ביפן פועלים עשרות שדות תעופה בינלאומיים, כולם ברמה גבוהה מאוד. מרבית הטיסות ליפן נוחתות באחד משדות התעופה של טוקיו.
 
טיסה ליפן לא חייבת להיות הוצאה רצינית. כספי טורס מספקת טיסות ליפן דרך כל חברות התעופה במחירים מפתים- טיסות חוץ וטיסות פנימיות. השתמשו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס ובחרו בטיסה המתאימה ביותר עבורכם מתוך היצע רחב של טיסות ליפן עם חברות תעופה שונות.

מומלץ ביפן

נתיב הפילוסופים Philosopher Path, הר פוג'י Mount Fuji, טודאי-ג'י tōdai-ji temple, ארמון הקיסר בטוקיו Tokyo Imperial Palace, המקדש המוזהב Kinkaku-ji, טירת ניג'ו Nijo Castle, מפלי קגון Kegon Falls, מוזיאון אוהרה The Ohara Museum of Art, דאיבוצו Daibutsu, גן קנרוקואן Kenrokuen Garden.

טוקיו

22°-29°
חמישי 24°-29°
שישי 23°-30°
שבת 22°-27°