נגישות
 • טיסות לאירלנד

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאירלנד

אירלנד
טיסות - סדירות
03.07.19 - 08.07.19
החל מ: $447
הזמן
אירלנד
טיסות - סדירות
26.06.19 - 02.07.19
החל מ: $387
הזמן
אירלנד
טיסות - סדירות
20.06.19 - 27.06.19
החל מ: $507
הזמן

מידע על אירלנד

אם הדימוי שיושב לכם בראש לגבי אירלנד הוא פאב אחד גדול מוקף בגבעות ירוקות עם כבשים ושדונים, אז אתם לא רחוקים מהמציאות...
 
ברבע השעה האחרונה של הטיסה לאירלנד, כשהמטוס יתחיל בנחיתה, יתגלה לעיניכם אי ירוק עוצר נשימה, ומהר מאוד, תגלו שהאי הירוק הזה משובץ בפאבים הטובים ביותר בעולם. כנראה שהגינס העניקה השראה לסופרים כמו אוסקר ווילד, ג'יימס ג'ויס וסמואל בקט, כי אירלנד היא מעצמת ספרות ומוזיקה (על U2, שמעתם?).
 
אירלנד היא מדינה קטנה עם מוניטין גדול, תושבים מרתקים, נופים נצחיים, וויסקי נצחי עוד יותר. התכוננו להתפעל מההיצע התרבותי של אירלנד: מחזות משובחים בתיאטראות עתיקים, הופעות רוק בבארים בעיירות שכוחות אל, פסטיבלי הקיץ המפורסמים, ואיך אפשר בלי חיי הלילה רוויי האלכוהול בערים הגדולות...
 
אז בדבלין ובבלפסט תוכלו לספוג תרבות ואמנות (וגם אחוזי אלכוהול גבוהים), אבל אל תשכחו את האגמים, השדות, ההרים והעמקים הירוקים- מרחבי הטבע המופלאים של אירלנד מתפרסים על פני קונמרה המבודדת והמהורהרת, מחוז דונגל הפראי, הגבעות הגאליות וארץ האגמים הלירית של מחוז רוסקומון.

מזג אוויר, טיסה לאירלנד ומה שביניהם

הקיץ לא חם במיוחד, כך שזו עונה מצוינת להגיע לטיול באירלנד.
 
אירלנד מכונה "אי הברקת" בשל הצמחייה הרבה שמכסה את שטחו. כל הירוק הזה צומח בזכות הגשם שיורד באירלנד כמעט 300 ימים בשנה. החוק החשוב ביותר שעליכם לזכור, הוא שבכל עונות השנה, לפני שעולים על טיסה לאירלנד, כדאי להצטייד במטריה עמידה.
 
שערי האוויר המרכזיים של אירלנד הם שדה התעופה הבינלאומי של דבלין (DUB), שדה תעופה בקורק (ORK) ושדה התעופה שאנון (SNN). בחרו בשדה התעופה המועדף עליכם בהתאם למסלול הטיול המתוכנן.
 
כספי טורס מספקת טיסות לאירלנד דרך כל חברות התעופה. מומלץ להיעזר במנוע החיפוש החכם של כספי או במוקד הטלפוני שלנו- כך תוכלו להתאים לעצמכם טיסה לאירלנד בתאריכים הנוחים עבורכם, בהתאם להרכב הנוסעים המדויק, ובהתאם לתקציב שלכם.

מומלץ באירלנד

צוקי מוהר Cliffs of Moher, טירת דבלין Dublin Castle, ספריית טריניטי קולג' Trinity College Library, טמפל בר בדבלין Temple Bar, בית האופרה בבלפסט Grand Opera House, פורט-סטיוארט Portstewart, פארק פוטה ווילד-לייף Fota Wildlife Park, אקווריום דינגל Dingle Oceanworld Aquarium.

דבלין

8°-16°
חמישי 6°-14°
שישי 4°-15°
שבת 9°-17°