נגישות
 • טיסות להמבורג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להמבורג

המבורג
טיסות - סדירות
26.07.19 - 01.08.19
החל מ: $475
הזמן
המבורג
טיסות - סדירות
31.07.19 - 05.08.19
החל מ: $479
הזמן
המבורג
טיסות - סדירות
28.07.19 - 04.08.19
החל מ: $479
הזמן

מידע על המבורג

המבורג היא העיר השנייה בגודלה בגרמניה, אשר מתהדרת בנמל הגדול במדינה.
 
למען הסר ספק, היא לא פחות ייחודית או מעניינת ממינכן או מברלין- טיסות להמבורג הן פופולאריות כמעט באותה מידה כמו טיסות ליעדים ה"קלאסיים" של גרמניה.
 
המבורג יושבת על גדות נהר ה"אלבה". על אף העובדה שונציה ואמסטרדם ידועות בתור ערי התעלות והגשרים הרשמיות של אירופה, עובדתית, מספר דרכי המים והגשרים של המבורג עולה על וונציה ואמסטרדם גם יחד. לצד הארכיטקטורה שבנויה מעל המים, הכנסיות, הבניינים המפוארים והמוזיאונים המרשימים, רוב שטחה של המבורג כמו נצבע על ידי ילד בצבע ירוק. שני שליש משטח העיר מכוסים בפארקים ובצמחייה צבעונית. הדבר מקנה להמבורג היפה אווירה רגועה, טבעית ויש שיגידו רומנטית.
 
המבורג היא מרכז התקשורת של גרמניה ואחת מן הערים החשובות במערב אירופה מבחינת פיננסים ועסקים. היא החלה לפתח את קשרי המסחר שלה עם מדינות העולם עוד בימי הביניים, והעוצמה הכלכלית שבנתה במשך השנים ניכרת גם בימינו. הרוח שבאה מן הים מביאה איתה עושר, טוב טעם וחיי לילה תוססים ברבעים הרב תרבותיים של העיר, אשר מוצפים במסעדות, בארים ומועדונים אלטרנטיביים.

מזג אוויר, טיסות להמבורג ומה שביניהם

המבורג החורפית היא עיר קרירה וערפילית, ואילו חודשי האביב והקיץ נעימים מאוד ומתאימים לטיולים רגליים בעיר היפה. קחו בחשבון שלצד מזג האוויר הנפלא, מדובר בשיא עונת התיירות של המבורג, במהלכה טיסות להמבורג עשויות להתייקר.
 
טיסות להמבורג יוצאות מכל קצוות תבל ונוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של המבורג (HAM), המשמש כשער הכניסה האווירי של העיר. ניתן להגיע מהשדה אל העיר ובחזרה באמצעות מערכת התחבורה הציבורית המצוינת של העיר: קו הרכבת S1 יוצא משדה התעופה (Flughafen) אל תחנת הרכבת המרכזית (Hauptbahnhof), ממנה ניתן להגיע בקלות לכל נקודה בעיר.
 
כספי טורס מספקת טיסות להמבורג דרך כל חברות התעופה, כולל אייר-ברלין ואל-על. עם מנוע החיפוש החכם של כספי, תוכלו לאתר בקלות טיסות להמבורג וחבילות נופש להמבורג. 

מומלץ בהמבורג

עיר האחסנה של נמל המבורג Speicherstadt, אגם אלסטר Alster, מיניאטור וונדרלנד Miniatur Wunderland, שוק הדגים St.-Pauli-Fischmarkt, כנסית סנט מיכאל St. Michael's Church, היכל האמנות של המבורג Kunsthalle Hamburg.

המבורג

13°-19°
חמישי 11°-22°
שישי 12°-24°
שבת 13°-21°