טיסות לגוואדלופ מזמינים בכספי טורס

טיסות לגוואדלופ

גוואדלופ היא קבוצת איים צרפתית בים הקריבי, שמשתייכת לאיי ליווארד ומורכבת מאי געשי עם הר געש פעיל בשם "לה סופרייר" ומארבעה איים נוספים שמופרדים על ידי לשון ים אשר יוצרת מפרצים מרהיבים ולגונות תכולות.

מידע על גוואדלופ

כל אחד מהאיים של גוואדלופ הוא בעל אופי קצת שונה, אבל כולם חולקים את אותה תרבות קריבית-צרפתית.
 
שני האיים המרכזיים של גוואדלופ נראים כמו כנפי פרפר שמחוברים יחדיו על ידי ביצת מנגרובים מדהימה. האי המערבי – ה- Basse-Terre מכוסה בפארק הלאומי גוואדלופ, שגולת הכותרת שלו היא כמובן הר הגעש, ואילו האי המזרחי מבין השניים, שנקרא Grande-Terre, משובץ בעיירות חוף מקסימות.
 
בין הסמטאות המרוצפות תגלו עולם תרבותי עשיר, ומגוון אירועים מרתקים, ביניהם קרנבלים צבעוניים עם מוזיקת "גו-קה" אפריקאית-אינדיאנית, מעגלי תיפוף מלאי נשמה, ומסיבות פרועות בנוסח קריבי. כל אלה, לצד מטעי בננות אינסופיים ורום בזיל-הזול, הופכים את גוואדלופ לאחד היעדים האהובים במרכז אמריקה. 

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

מזג אוויר, טיסה לגוואדלופ ומה שביניהם

איי גוואדלופ, הממוקמים באזור הקריבי, מתאפיינים באקלים טרופי חם ולח. הטמפרטורות לא משתנות באופן משמעותי בין עונות השנה, אך לפני הזמנת טיסות לגוואדלופ, יש לקחת בחשבון שבין חודשי יולי עד נובמבר יורדים גשמים רבים. חודשים אלו נחשבים לעונה הרטובה של אזור האיים הקריביים, עם 14 ימים גשומים בחודש ולחות שמגיעה ל-85 אחוזים.
 
עונת השיא התיירותית של גוואדלופ חלה בין חודשי דצמבר עד מאי, ומתאפיינת במזג אוויר חם ויבש, עם שבעה ימי גשם בחודש בממוצע ולחות שנעה סביב 77 אחוזים. השתדלו להימנע משהות בגוואדלופ במהלך חג המולד, החגים הצרפתיים הלאומיים של פברואר, וחודשי יולי-אוגוסט – במהלכם מחירי הטיסות והמלונות מרקיעי שחקים והמלונות עמוסים בתיירים.
 
טיסות לגוואדלופ נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי היחיד שלה: Guadeloupe Pôle Caraïbes Airport שנמצא על האי Basse-Terre במרחק של 6 ק"מ ממרכז העיר Pointe-à-Pitre.

מספר חברות תעופה משווקות טיסות לגוואדלופ: אייר קנדה (ממונטריאול), אייר פראנס (מפריז), ואמריקן איירליינס (מסן חואן ומיאמי). כלומר, בכדי להגיע בטיסה לגוואדלופ מישראל, יש לעבור באחד מן היעדים הללו.
 
כספי טורס מספקת טיסות לגוואדלופ דרך כל חברות התעופה. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לגוואדלופ.
  • שפה צרפתית
  • מטבע אירו
  • קידומת חיוג 590+

מומלץ בגוואדלופ 

מפלי קארבט Carbet Falls, הר הגעש "לה סופריר" La Soufrière, אי "טר דה הוט" Terre-de-Haut, הגן הזואולוגי והבוטני Zoological and Botanical Park, חופי סנט-אן Sainte-Anne, אי "לה דזירד'ה" La Désirade, כפר הדייגים פוינט לואי Port-Louis, המצפה התת-ימי Jacques Cousteau's Underwater Reserve.