נגישות
 • טיסות לאתיופיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאתיופיה

אתיופיה
טיסות - סדירות
31.07.19 - 07.08.19
החל מ: $586
הזמן
אתיופיה
טיסות - סדירות
18.07.19 - 28.07.19
החל מ: $586
הזמן
אתיופיה
טיסות - סדירות
31.07.19 - 14.08.19
החל מ: $586
הזמן

מידע על אתיופיה

אתיופיה היא מדינה מזרח אפריקאית עם היסטוריה עתיקת יומין ותרבות ש"החליפה פנים" מדי תקופה, החל מימי ממלכת שבא, דרך התפשטות הנצרות, טפטופי האיסלאם, ימי הביניים שבעבור אתיופיה היו תקופת פריחה, ועד היום, כשאתיופיה היא אחת המדינות הבולטות באפריקה וקיומה הוא המשכה של האימפריה האתיופית האדירה ושל קיסרות אקסום העתיקה.
 
אתיופיה היא מדינה הררית שבתוכה עובר הבקע הסורי-אפריקאי. היא משובצת באגמים ובנחלים לצד כנסיות ומסגדים. הזמנת טיסה לאתיופיה היא הזדמנות חד פעמית להכיר שבטים שקפאו בזמן ובעלי חיים נדירים כמו הבבון הזהוב וקודו ההרים. מסלול הטיול באתיופיה הוא בהחלט מאתגר מבחינת הסתגלות ותנאי מחיה, אבל החוויה הצבעונית שווה את הקשיים.
 
בין הפארקים הלאומיים ושמורות הטבע עצומות המימדים, תוכלו לאגור כוחות ולנוח בערים מופלאות כמו אדיס אבבה, בה ממוקמים מוסדות חשובים, ביניהם ארגון האיחוד האפריקאי.

מזג אוויר, טיסות לאתיופיה ומה שביניהם

במהלך תכנון מסלול הטיול באתיופיה, מומלץ לבדוק את תנאי מזג האוויר ביעדים הספציפיים אליהם אתם מעוניינים להגיע. אתיופיה מחולקת לשלושה אזורי אקלים, הנבדלים זה מזה בגובה פני השטח. באזורים הגבוהים, קר מאוד. בגבהים שנעים סביב 2,000 מטר מעל פני הים, האקלים הוא ממוזג, ומתחת לכך האקלים הוא טרופי. העונה הרטובה נעה בין חודשי אפריל עד אוקטובר.
 
שדה התעופה הבינלאומי של אדיס אבבה הוא שער הכניסה האווירי המרכזי לטיסות לאתיופיה שיוצאות מכל רחבי העולם. מנוע החיפוש החכם של כספי טורס מאפשר חיפוש אחר כרטיסי טיסה לאתיופיה ובחירה מתוך מגוון הצעות משתלמות, בהתאם לתאריכים הנוחים לכם ובהתאם לטווח המחירים האופטימאלי שלכם.
 
אז בין אם אתם מתכננים את הטיול שלכם לשנה הקרובה ומעוניינים להזמין מבעוד מועד טיסה סדירה לאתיופיה, ובין אם אתם בדרך לנסיעה דחופה או ספונטנית ומחפשים אחר טיסה לאתיופיה ברגע האחרון – כדאי שתעשו זאת יחד איתנו.

מומלץ באתיופיה

המעיינות החמים של וונדו גנט Wondo Genet, הכנסיות החצובות בלליבלה Lalibela, אגם טאנה Lake Tana, שמורת הרי סימיאן Simien Mountains National Park, מפלי הנילוס הכחול Blue nile falls, המוזיאון האתנוגרפי באדיס אבבה Ethnographic Museum of the Institute of Ethiopian Studies, פארק לאומי הרי באלה Bale Mountains National Park, עמק נהר אומו Omo, השוק באדיס אבבה Merkato.

אדיס אבבה

12°-18°
חמישי 11°-16°
שישי 11°-20°
שבת 12°-20°