נגישות
 • טיסות לאסטוניה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאסטוניה

אסטוניה
טיסות - סדירות
03.07.19 - 10.07.19
החל מ: $392
הזמן
אבטוניה
טיסות - סדירות
20.06.19 - 30.06.19
החל מ: $465
הזמן
אסטוניה
טיסות - סדירות
01.07.19 - 15.07.19
החל מ: $355
הזמן

מידע על אסטוניה

אסטוניה היא פנינה בלטית מלוטשת ומלאת חן. היא שוכנת במזרח אירופה בין הים הבלטי למפרץ פינלנד וגובלת ברוסיה ממזרח ובלטביה מדרום. אסטוניה היא מדינה צעירה שקיבלה את עצמאותה לאחר התפרקות ברית המועצות, ומאז הכלכלה שלה נוסקת לגבהים חדשים וענף התיירות שלה פורח.
 
אסטוניה לא צריכה להתאמץ, היא ייחודית באופן טבעי.
 
אמנם גיאוגרפית והיסטורית, יש לה חיבור חזק עם לטביה וליטא, אבל היא שונה מהן מבחינה תרבותית. מבחינה אתנית ולשונית, היא דומה יותר לפינלנד, מה גם ששתי התרבויות חולקות את אהבתן לסאונה, אבל גם את הקשר הטבעי עם רוסיה, קשה להכחיש... מאובזרת בביטחון עצמי מחודש, אסטוניה משילה מעורה את השאריות הסובייטיות ומזנקת לזרועותיה של אירופה. והרומן הוא הדדי. אירופה היא יבשת צפופה, כך שאסטוניה המאוכלסת בדלילות, שמתפרסת על פני מרחבי טבע יפיפיים, מושכת אליה מטיילים אירופאים רבים שמחפשים לשטוף את העיניים ולהתרחק מכל מה שמוכר וצפוי.
 
חופשה באסטוניה מתרכזת בעיקר בחופים המרהיבים ובאיים הרבים שלה הפזורים בים הבלטי. הביקוש הגבוה לטיסות זולות לאסטוניה הוא אינו מפתיע, בהתחשב בפינות הטבע הקסומות שלה, אתרי המרפא האיכותיים, והערים הנפלאות, ביניהן טאלין העתיקה והמרשימה.

מזג אוויר, טיסה לאסטוניה ומה שביניהם

לא מומלץ להזמין טיסות לאסטוניה בחודשי החורף, שכן הקור והשלג משביתים את רוב אתרי התיירות ברחבי המדינה. לעומת זאת, הקיץ הלוהט משתלב נהדר עם בתי המלון המפנקים של אסטוניה, אשר פזורים לאורך חופיה היפים.
 
שער האוויר המרכזי של אסטוניה הוא שדה התעופה הבינלאומי בעיר הבירה טאלין (TLL), בו נוחתות טיסות לאסטוניה מכל קצוות תבל. השדה ממוקם במרחק של ארבעה קילומטרים בלבד ממרכז העיר, מה שהופך את ההגעה לכל נקודה בטאלין לפשוטה ומהירה: לשירותכם עומדים שירותי השכרת רכב, מוניות וקווי האוטובוס 2 ו-65.
 
כספי טורס מספקת טיסות לאסטוניה דרך כל חברות התעופה, כך שגם בקיץ תוכלו למצוא בקלות טיסות ודילים משתלמים. באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לבצע בחירה מושכלת מתוך היצע רחב של טיסות סדירות לאסטוניה, טיסות שכר זולות לאסטוניה ודילים לאסטוניה, גם בהזמנה מראש וגם בדקה ה-90.

מומלץ באסטוניה

יערות אלוטגוז Alutaguse forests, הפארק הלאומי מאטסאלו Matsalu National Park, כנסיית סנט אולב St. Olav's Church, המוזיאון הפתוח של אסטוניה Estonian Open Air Museum, קתדרלת אלכסנדר נייבסקי Alexander Nevsky Cathedral, ארמון קדריורג Kadriorg Palace.

טאלין

15°-23°
חמישי 14°-22°
שישי 14°-19°
שבת 13°-15°