נגישות
 • טיסות לדיסלדורף

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לדיסלדורף

דיסלדורף
טיסות - סדירות
29.07.19 - 04.08.19
החל מ: $394
הזמן
דיסלדורף
טיסות - סדירות
26.07.19 - 31.07.19
החל מ: $366
הזמן
דיסלדורף
טיסות - סדירות
26.07.19 - 02.08.19
החל מ: $407
הזמן

מידע על דיסלדורף

דיסלדורף היא אחת הערים הבולטות בחבל ריין-רוהר שבגרמניה, בו שוכנות גם הערים קלן ובון.
 
דיסלדורף מתאפיינת בתעלות מים ובגשרים מקסימים, סמטאות ציוריות, כנסיות עתיקות ורובע העיר העתיקה, המכונה "הפאב הארוך ביותר בעולם" עם 300 פאבים ומועדונים על שטח של חצי קילומטר מרובע. בירת ה"אלט" של דיסלדורף היא מהמשובחות בעולם.
 
דיסלדורף היא עיר מתוחכמת, אלגנטית ומלאת חיים. זו עיר עשירה ומודרנית, עם חנויות יוקרה, גורדי שחקים אוונגרדיים וארכיטקטורה אורבאנית ייחודית. היא תסנוור אתכם בחיי לילה שלא חוששים להתקרב לקצה, ובסצנת אמנות שיכולה להתחרות בקלות בערים מרשימות כמו רומא ופריז.
 
אז במבט ראשון היא נראית כמו נחיל נמלים של לובשי עניבות לחוצים, אבל אם תתנו לה הזדמנות, תגלו שמתחת לתדמית הרצינית והמאופקת מסתתרת אווירה פרועה ונהנתנית, ושהתושבים המקומיים הם הרבה יותר מבנקאים משעממים- בלילות הם הופכים לחיות מסיבות. חליפות ארמאני מתחלפות בתלבושות ססגוניות נוטפות שיק.

מזג אוויר, טיסות לדיסלדורף ומה שביניהם

הסתיו והאביב הן התקופות האופטימאליות להזמנת טיסות לדיסלדורף- מזג האוויר נעים ויציב ומאפשר טיולים רגליים בין האתרים בעיר האלגנטית. קחו בחשבון שחודשים אלו הם גם שיא עונת התיירות, וצפו לצפיפות ברחובות ובבתי המלון, וכן קחו בחשבון כי בתקופה זו טיסות לדיסלדורף עשויות להתייקר.
 
טיסות לדיסלדורף נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי שלה (DUS), הממוקם 8 ק"מ צפונית לעיר. ההגעה אל העיר מתבצעת באמצעות רכבת, מטרו, אוטובוס, מונית, או רכב שכור. כל האפשרויות נגישות ביציאה מהשדה.
 
כספי טורס מספקת טיסות לדיסלדורף דרך כל חברות התעופה. תוכלו למצוא את הטיסה המושלמת עבורכם באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי, או באמצעות פנייה למוקד הטלפוני שלנו. כך או כך, טיסה לדיסלדורף במחיר מצוין מעולם לא הייתה קרובה יותר.

מומלץ בדיסלדורף

העיר העתיקה Altstadt, מגדל הריין Rheinturm, המוזיאון לאמנות Kunstpalast, נוייר זולהוף Neuer Zollhof, יריד השעשועים על הריין Größte Kirmes am Rhein, הופגארטן Hofgarten, הגן היפני Nordpark's Japanese Garden.

דיסלדורף

18°-27°
ראשון 15°-24°
שני 17°-27°
שלישי 19°-33°