נגישות
 • טיסות לדנמרק

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לדנמרק

דנמרק
טיסות - סדירות
31.07.19 - 07.08.19
החל מ: $445
הזמן
דנמרק
טיסות - סדירות
30.07.19 - 05.08.19
החל מ: $538
הזמן
דנמרק
טיסות - סדירות
27.07.19 - 01.08.19
החל מ: $445
הזמן

מידע על דנמרק

דנמרק היא אחת ממדינות סקנדינביה. היא גובלת בגרמניה מדרום, וחופיה נושקים לים הבלטי ולים הצפוני.
דנמרק מפורסמת בסטנדרטים הגבוהים שלה, החל מהתחבורה הציבורית היעילה וכלה בצורת ההגשה במסעדות. טיסות לדנמרק הן השער אל חוויית נופש איכותית, מלאת טעם וחדשנות, שמצליחה להתפרס על 482 איים עם חיי לילה פרועים ואטרקציות בלתי נשכחות. מלבד הערים המקסימות אודנזה וארחוס, תגלו בדנמרק את עיר הבירה שלה, קופנהגן האלגנטית.
 
הארכיטקטורה הדנית משלבת עיצוב מודרני עם בתים מסורתיים צבעוניים המסודרים בשורות-שורות ומשתקפים במי המרינות, ולא מרמזים ולו במעט על ההיסטוריה העשירה, המיתולוגית כמעט של דנמרק, שתחילתה עוד בימי הויקינגים. הויקינגים הדנים השליטו טרור על הים וכבשו חלקים נכבדים מאירופה- הם זרעו פחד ואימה בכל מקום אליו הגיעו.
 
כיום התדמית הדנית היא ההפך המוחלט: דנמרק היא התגלמות החברה המתורבתת, אשר שומרת לעצמה את המקומות הראשונים בפוליטיקה הכלל עולמית, בתחום הקיימות, העיצוב, האדריכלות ואפילו הקולינריה. הדנים הם אנשים מבריקים, שמאמינים בבני אדם ולא במכונות מזהמות, ושואפים לשוויון ולצדק. האסתטיקה תופסת חלק נכבד בעניין, ומשתקפת בנופיה הטהורים של דנמרק, באופנה, בעיצוב, באמנות ובמטבח המרענן.

מזג אוויר, טיסות לדנמרק ומה שביניהם

למרבה ההפתעה ובניגוד ליתר מדינות סקנדינביה, דנמרק מתאפיינת בחורפים מתונים ובקיץ נעים. כמובן שהקיץ הוא העונה המומלצת להזמנת טיסות לדנמרק. קחו בחשבון שחודשי הקיץ הם גם שיא עונת התיירות, וצפו לצפיפות ברחובות ובבתי המלון, וכן קחו בחשבון כי בתקופה זו טיסות לדנמרק עשויות להתייקר.
הגשם יכול להפתיע בכל עונות השנה, כך שלפני שעולים על טיסה לדנמרק, תמיד כדאי להצטייד במטרייה.
 
כספי טורס מספקת טיסות לדנמרק דרך כל חברות התעופה. טיסות לדנמרק נוחתות לרוב בשדה התעופה הבינלאומי בקופנהגן (CPH).
 
באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו להגיע בקלות ובמהירות להיצע רחב של כרטיסי טיסה לדנמרק. בדקו את כל האפשרויות שלכם והזמינו טיסה לדנמרק און ליין. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי טורס ולאתר עבורכם מגוון טיסות לדנמרק בתאריכים גמישים ובמחירים גמישים עוד יותר.

מומלץ בדנמרק

גני טיבולי Tivoli Gardens, פארק האיילים דיירהייבן Jægersborg Dyrehave, ארמון רוזנבורג Rosenborg Castle, לגו לנד Legoland, המוזיאון הדני הלאומי National Museum of Denmark, כריסטיניה Christiania, המוזיאון הפתוח Frilandsmuseet, ארמון כריסטינבורג Christiansborg Palace.

קופנהגן

15°-22°
ראשון 15°-22°
שני 15°-21°
שלישי 14°-20°