נגישות
 • טיסות לדלהי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לדלהי

דלהי
טיסות - סדירות
30.07.19 - 12.08.19
החל מ: $624
הזמן
דלהי
טיסות - סדירות
30.07.19 - 13.08.19
Ukraine International
החל מ: $1058
הזמן
דלהי
טיסות - סדירות
29.07.19 - 06.08.19
Air India
החל מ: $624
הזמן

מידע על דלהי

דלהי היא בירתה של הודו, השוכנת בגדה המערבית של נהר היאמונה ונחשבת לאחת הערים המפותחות והמרשימות במדינה. במטרופולין העצום של דלהי מתגוררים כ-18 מיליון תושבים ושטחה העירוני הוא הגדול בערי הודו.
 
למזמינים טיסות לדלהי צפויה חוויה ייחודית בקצב גבוהה- כבישים סואנים, צפירות, רעש וערב רב של תרבויות ושפות. בדלהי העתיקה תגלו מסגדים עצומים וארמונות פאר המוקפים בשווקים צבעוניים, ריקשות וערבוביה אנושית של הודים ומטיילים.
 
אם אתם לא מסתדרים עם גסטהאוסים, כדאי שתקפצו לניו דלהי, העיר החדשה והמודרנית המציעה מסעדות בינלאומיות משובחות, גלריות, מוזיאונים, מדשאות מטופחות ומלונות יוקרה.
 
טיסה לדלהי תפתח עבורכם שער לעולם מופלא, רועש ותזיזתי, שלאחר מספר ימים של התאקלמות ייראה בעיניכם קסום וביתי. מומלץ לשלב את החופשה בדלהי עם ביקור בטאג'-מאהל ובפאטפור סיקרי.

מזג אוויר, טיסה לדלהי ומה שביניהם

דלהי החורפית (נובמבר-ינואר) היא עיר קרירה ואפופת ערפל. האביב והקיץ של דלהי הן עונות לוהטות, תרתי משמע, עם טמפרטורה ממוצעת של 40 מעלות בין חודשי אפריל-יולי. ביולי-אוגוסט מתווספים למזג האוויר הלוהט גשמי המונסון ומעלים את אחוזי הלחות לשיא.
 
החודשים המומלצים להזמנת טיסות לדלהי הם פברואר ומרץ, המתאפיינים במזג אוויר קליל ונוח.
 
לא ניתן להגיע בטיסה ישירה מישראל לדלהי- כל הטיסות מתבצעות עם נחיתת ביניים אחת לפחות בתאילנד, ויאטנם, או יעד אחר במזרח. הנחיתה הסופית היא בשדה התעופה הבינלאומי של דלהי על שם אינדירה גנדי (DEL).
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לדלהי דרך כל חברות התעופה המציעות טיסות ליעד זה- נסו את מנוע החיפוש החכם של כספי ותוכלו לקבל מגוון הצעות משתלמות.

מומלץ בדלהי

מקדש אקשארדהאם Akshardham Temple, אזור התרמילאים פאהארגאנג' Paharganj, המבצר האדום Red Fort, מסגד ג'אמה Jama Masjid, מקדש הלוטוס Lotus Temple, המוזיאון הלאומי Delhi National Museum, המוזיאון לאמנות מודרנית National Gallery of Modern Art, פאליקה בזאר Palika Bazaar, קוטוב מינאר Qutub Minar.

דלהי

30°-40°
ראשון 32°-41°
שני 35°-41°
שלישי 36°-43°