נגישות
 • טיסות לחוף השנהב

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לחוף השנהב

חוף השנהב
טיסות - סדירות
24.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1068
הזמן
חוף השנהב
טיסות - סדירות
25.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1252
הזמן
חוף השנהב
טיסות - סדירות
02.08.19 - 11.08.19
החל מ: $1726
הזמן

מידע על חוף השנהב

טיסה לחוף השנהב תביא אתכם למדינה גדולה השוכנת במערבה של היבשת אפריקה. מדובר בארץ אהובה מאוד המציעה מצד אחד מסלולי טבע נהדרים הממוקמים בעיקר במערב המדינה במגוון הפארקים והשמורות, לצד תרבות מרתקת באזור עיר הבירה של חוף השנהב "אבידג'אן".
בזכות היציבות הפוליטית שהאזור מספק בשנים האחרונות, לעומת התקופה הקודמת, תיירים רבים חוזרים ופוקדים את המדינה שהייתה ידועה בעבר כיהלום של אזור מערב אפריקה.

זמני טיסה לחוף השנהב ושדה התעופה

מנמל תעופה בן גוריון יוצאות טיסות לא ישירות, עם טיסת המשך (קונקשן) אשר מגיעות לנמל התעופה הבינלאומי של חוף השנהב "פורט בואה" Port Bouet ממנו יוצאות גם טיסות למגוון יעדים אחרים באפריקה. חברות התעופה בהן תוכלו להיעזר בשירותיהן הן אייר פראנס Air France, בראסלס אירליינס Brussels Airlines ואתיופיין אירליינס Ethiopian Airlines.

מתי כדאי לטוס לחוף השנהב?

האקלים שבחוף השנהב נחשב לאקלים טרופי, חם ולח. בחודשים מרץ עד נובמבר יורדים גשמים במדינה והם נחשבים לעונה הרטובה יותר. באזור הדרום יורדים גשמים בכל חודשי השנה.

מה לעשות בחוף השנהב?

בחוף השנהב לא יחסר לכם מה לעשות. החל מפארקים נפלאים כמו: "הפארק הלאומי טאי" בו תבקרו ביערות ותצפו בקופים כמו שימפנזות, "הפארק הלאומי קומואה" בו תוכלו לטייל בשמורת הטבע ולצפות בחיות מוגנות כמו פילים וה"פארק הלאומי באנקו" בו תחוו תיירות אקולוגית, ותוכלו לבקר ביער ובשמורת הטבע.
רוצים לטייל באפריקה, אך מעוניינים שנתכנן עבורכם את הטיול? בטיולים המאורגנים של כספי טורס תיהנו ממדריכים מצוינים ומנוסים, כרטיסים לכל האטרקציות והשמורות, טיולי ספארי מאורגנים, הסעות ועוד. לטיולים מאורגנים ברחבי העולם לחצו כאן!

ABIDJAN

22°-27°
ראשון 22°-25°
שני 21°-29°
שלישי 22°-25°