נגישות
 • טיסות לאיי קוק

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
טיסות לאיי קוק יקחו אתכם לשתי קבוצות האיים השוכנות בדרום האוקיינוס השקט. מקור השם הוא שמו של מגלה הארצות הבריטי ג'יימס קוק, שלמעשה רק עבר בהם. שטח האיים הוא יותר ממאתיים קילומטרים רבועים, ולמשטר הדמוקרטי ישנו שיתוף פעולה עם ממשלת ניו זילנד. מדובר בארכיפלג המכיל בתוכו חמישה עשר איים בהם מתגוררים פחות מעשרים אלף תושבים. במקום נערכה גם תכנית הריאלטי "הישרדות", אשר הביאה לשיפור בתנאי המגורים באי ובחשיפה לתיירים.

זמני טיסה לאיי קוק ושדה התעופה 

טיסות לאיי קוק הן לא טיסות ישירות מנמל התעופה בן גוריון, אלא טיסות המשך עם לפחות עצירה אחת, ולעיתים אף יותר מכיוון שרוב הטיסות לאיים יוצאות מאוסטרליה או מניו זילנד, המדינות הקרובות ביותר לאזור. שלוש חברות תעופה המוציאות מטוסים אל האיים הן אייר ניו זילנד (Air New Zealand), אייר ררוטונגה (Air Rarotonga) ופסיפיק בלו (Pacific Blue). נמל התעופה הבינלאומי נמצא באי ררוטונגה, כ-4.5 קילומטרים מאברואה (Avaru). ניתן להגיע לאיים גם בקרוזים היוצאים לרוב מטהיטי.

מתי כדאי לטוס לאיי קוק?

אם אתם שוקלים למתי להזמין טיסות לאיי קוק, כדאי שתדעו שאין שם אין עונה יבשה. האקלים הוא טרופי, רטוב וחם, כאשר כל חודש יורדת כמות שווה של גשמים. הטמפרטורות נעות בין שמונה עשרה מעלות לשלושים וחמש מעלות כאשר החודש החם ביותר הוא פברואר והחודש הקר ביותר הוא יולי. הקיץ באי חל בחודשים נובמבר עד פברואר והחורף נמשך בין החודשים אפריל לספטמבר.

מלונות באיי קוק

בתי המלון באיי קוק הם בדרך כלל ריזורטים מפנקים השוכנים על שפת ים ומציעים את כל הפינוקים האפשריים כמו אירוח הכול כלול, ברים בבריכות המציעים קוקטלים צבעוניים, בריכות אינסוף, דקלים וחופים נהדרים. ישנם ריזורטים מפוארים של ממש וישנם ריזורטים פשוטים יותר.

מה לעשות באיי קוק?

באיי קוק, המטרה העיקרית היא להירגע, לנוח ולהתפנק מחופים נהדרים ולגונות יפיפיות. גם הכפרים מזמינים אתכם לקפוץ לביקור וליהנות מהאווירה המקומית.