נגישות
 • טיסות זולות לקנקון

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לקנקון

קנקון
טיסות - סדירות
01.07.19 - 08.07.19
החל מ: $1325
הזמן
קנקון
טיסות - סדירות
28.06.19 - 08.07.19
החל מ: $1472
הזמן
קנקון
טיסות - סדירות
03.07.19 - 17.07.19
החל מ: $1282
הזמן

מידע על קנקון

קנקון הוא אתר נופש מדהים השוכן על חצי האי יוקטן שבמזרח מקסיקו ומוקף מכל כיוון בחופי הים הקריבי. זהו אחד המקומות היפים ביותר על הפלנטה, שמלבד יופיו הטבעי, מציע תפנוקים רבים נוספים: מלונות יוקרה, רצועות חוף לבנות הנושקות למי ים תכולים צלולים, בארים, מועדונים, מועדוני צלילה ואווירת חג שלא נגמרת. נופש בקנקון עשוי להיות יקר למדי בשל מחיריהם המוגזמים של מלונות היוקרה. מי שלא מוכן לרוקן את הארנק, אבל גם לא רוצה לוותר על בטן-גב בחופים היפים ביותר של מרכז אמריקה, יכול להתמקם באיסלה מוחרס ולהגיע משם בשיט לקנקון מדי יום.
 
נופש בקנקון פופולארי לא רק בקרב זוגות בירח דבש, אלא גם בקרב התרמילאים הקשוחים ביותר, אשר נוטים להימנע מאתרי קיט עמוסים בתיירים ומעדיפים להתבודד במרחבי הטבע המרהיבים של מרכז אמריקה. הצבעים, החיוכים וחיי הלילה הפרועים של קנקון לא ישאירו אף אחד אדיש.
 
קנקון מספרת את סיפורן של שתי ערים נפרדות – האחת נמצאת באזור עם המלונות הנוצצים, מסעדות היוקרה והמסיבות הפרועות, ואילו העיר השנייה שומרת על חופי בראשית ומסעדות טאקו רעועות, אבל הכי טעימות בעולם. זה בדיוק מה שהופך את קנקון לכה מעניינת: אם נמאס לכם מהמועדונים הרועשים באתר הנופש, תוכלו תמיד לקפוץ למועדון סלסה קטן ואפל בעיר, ואם נמאס לכם מהבריכה המצועצעת, תוכלו להגיע תוך מספר דקות לחוף בתולי. גן העדן הזה הוא גם השער להריסות של טולום (Tulum) וצ'יצ'ן איצה (Chichén Itzá).

טיסה לקנקון, מזג אוויר ומה שביניהם

האקלים האופייני לקנקון הוא אקלים טרופי, חם ולח.
 
מומלץ להזמין מבעוד מועד טיסות זולות לקנקון ולהגיע אליה בין חודשי נובמבר-אפריל. במהלך חודשים אלה, יורדים גשרים בתדירות נמוכה יותר ומזג האוויר מתאים לבילוי ממושך בחופי הים.
 
טיסות לקנקון נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של קנקון (CUN). ההגעה משדה התעופה אל אתר הנופש ובחזרה מתבצעת באמצעות שאטל (170 פזו) או אוטובוס (50 פזו).

קנקון

26°-34°
חמישי 26°-33°
שישי 27°-34°
שבת 26°-34°