טיסות לברן מזמינים בכספי טורס

מידע על ברן

ברן היא עיר הבירה של שוויץ, שסמלה הרשמי הוא דוב, ופארק הדובים המפורסם שלה הוא מוקד משיכה מרכזי לתיירים המגיעים לעיר. זוהי עיר קוסמופוליטית נפלאה, שתושביה נמנים על ערב-רב של תרבויות וארצות מוצא שונות.

ברן, מה חשוב לדעת?

העיר העתיקה של ברן, שנשרפה כליל במאה ה-15, נבנתה מחדש עם מגוון מזרקות מקוריות מהמאה ה-16, בארים במרתפים וכנסיות בסגנון הבארוק. הגגות האדומים ופסטיבל הג'אז הפכו לסימני ההיכר שלה.
 
סמטאותיה האלגנטיות של ברן מוקפות בגבעות ירוקות ומתעקלות יחד עם עיקול נהר הארה. המוזיאונים שלה מצוינים, סצנת חיי הלילה תוססת, פארק הדובים הוא ייחודי לחלוטין והמקומיים שמחים לעבור מהניב המקומי המתנגן שלהם לאנגלית שוטפת- רק אמרו להם שלום ברחוב, ותתפתח שיחה קולחת ומרתקת על הפוליטיקה המקומית, הבירות המומלצות והחיבה לחיים הטובים.

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

מזג אוויר, טיסה לברן ומה שביניהם

האקלים בברן ממוזג ויבשתי. עונת התיירות של ברן נמשכת בין יוני עד ספטמבר. יתר חודשי השנה גשומים וקרים, כך שמומלץ להזמין טיסות לברן בתקופה החמה והנוחה יותר. קחו בחשבון כי בתקופה זו טיסות לברן עשויות להתייקר (אם כי תמיד תוכלו למצוא דילים לברן ברגע האחרון).
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לברן דרך כל חברות התעופה, ביניהן 'סוויס' ו'לופטנזה'. טיסות לברן נוחתות בשדה התעופה של העיר- ברן בלפ (BRN). שאטל של שדה התעופה ייקח אתכם ישירות אל מרכז העיר. תוכלו להיעזר גם במונית, או לחלופין, לשכור רכב.
 
הזינו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס את תאריכי הנסיעה המבוקשים ואת הרכב הנוסעים, ותוכלו לבחור מתוך מגוון הצעות לטיסות לברן עם חברות תעופה שונות. 

מומלץ בברן

העיר העתיקה Bern Old Town, פארק הדובים Bärengraben, המוזיאון לאמנות של ברן Kunstmuseum Bern, מרכז פול קלי Zentrum Paul Klee, רחוב מארקטגאסה Marktgasse, גן הורדים Rosengarten, מוזיאון איינשטיין Einstein Museum.

יעדים נוספים