נגישות
 • טיסות לבלגרד

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבלגרד

בלגרד
טיסות - שכר
25.06.19 - 03.07.19
8  לילות 
החל מ: $197
הזמן
בלגרד
טיסות - סדירות
28.06.19 - 03.07.19
החל מ: $369
הזמן
בלגרד
טיסות - סדירות
01.07.19 - 08.07.19
החל מ: $329
הזמן

מידע על בלגרד

בלגרד, עיר הבירה של סרביה, היא עיר ססגונית, הרפתקנית, גאה ונועזת.
 
העיר הזו תפרוש לנגד עיניכם את עברה הכאוטי בלי לחשוב פעמיים: בלוקים על גבי בלוקים של מפלצות-אבן סוציאליסטיות, שרידים עות'מאניים, יצירות מופת של ארט נובו, ורמזים למורשת הבסבורג.
 
בכל זאת, מדובר בעיר שמקשרת בין מרכז אירופה למדינות הבלקן. אולי אתם מכירים אותה בתור עיר הבירה של יוגוסלביה לשעבר, אבל מים רבים עברו בדנובה מאז פירוקה של יוגוסלביה, והעיר העגמומית והמיושנת הפכה למוקד עלייה לרגל לפרפרי לילה, חובבי קזינו ומאמינים אדוקים בדת ה-eat, sleep, rave, repeat.
 
בלגרד היא נקודת המפגש של נהר הדנובה עם נהר הסאווה, וכן נקודת המפגש של העולם הישן עם העולם החדש, התוסס, שמעמיק את שורשיו בחיי הלילה הפרועים של בלגרד, ובסצנה התרבותית הבלתי נשכחת שלה.
 
טיסה לבלגרד היא התשובה לכל מי שמחפש אחר חופשה מפנקת (וזולה) באירופה. זוהי ההזדמנות שלכם להכיר מקרוב את הבירה הסרבית שלא דופקת חשבון לאף אחד, ומציעה לבאיה הכל מהכל, ובזיל הזול: בתי קפה אמנותיים, בארים רועשים, מוזיאונים מרתקים, והיסטוריה כאובה שמתחברת אל עתיד זוהר. 

טיסות לבלגרד, מזג אוויר ומה שביניהם

בלגרד מתאפיינת באקלים סוב טרופי לח. הטמפרטורה הממוצעת בחודש ינואר עומדת על 1 מעלות צלזיוס, והטמפרטורה הממוצעת של יולי עומדת על 23 מעלות צלזיוס.
 
גם במהלך עונת התיירות האטרקטיבית ביותר של בלגרד, שחלה בחודשי יולי-ספטמבר, מומלץ להתאבזר במעיל גשם ובבגדים חמים, ולא לסמוך על השמש המתעתעת.
 
שדה התעופה ניקולה טסלה ממוקם במרחק של 18 ק"מ מבלגרד. בכדי להגיע למרכז העיר תוכלו לקחת משדה התעופה אוטובוס (קו 72), מיניבוס או מונית- האופציה היקרה אך הנוחה ביותר.
 
הביקוש לטיסות זולות לבלגרד עולה משנה לשנה, ואנו בכספי טורס פועלים לאיתור הטיסות הזולות ביותר בתאריכים הנוחים עבורכם. באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי, תוכלו לאתר מגוון טיסות סדירות לבלגרד, טיסות שכר לבלגרד ואף חבילות נופש לבלגרד, הכוללות טיסה ומלון.

מומלץ בבלגרד

המבצר של בלגרד The Belgrade Fortress, שדרת טרזייה Terazije, מדרחוב קנז מיכאילובה Knez Mihailova, כנסיית סאווה הקדוש St. Sava Temple, מוזיאון ניקולה טסלה Nikola Tesla Museum, האגם המלאכותי Ada Ciganlija.

בלגרד

22°-29°
חמישי 19°-29°
שישי 19°-29°
שבת 18°-30°