נגישות
 • טיסות זולות לבלארוס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לבלארוס

מינסק
טיסות - סדירות
22.05.19 - 29.05.19
החל מ: $316
הזמן
מינסק
טיסות - סדירות
31.05.19 - 10.06.19
החל מ: $397
הזמן
מינסק
טיסות - סדירות
20.05.19 - 28.05.19
החל מ: $279
הזמן

מידע על בלארוס

בלארוס, שנקראת גם רוסיה הלבנה, היא מדינה במזרח אירופה ששכנותיה המוכרות היטב הן רוסיה, אוקראינה, פולין, לטביה וליטא. כשהשלג של החורף נמס, רוסיה הלבנה מתגלה כרוסיה הירוקה, עם מרחבי טבע עצומים, יערות, ביצות וכפרים ציוריים הפזורים בשטחים שבין הערים הגדולות. אבן הברקת האינסופית הזו מציעה למבקריה מסלולי טבע בלתי נשכחים, היסטוריה מרתקת, היצע קולינארי ייחודי וחיי לילה פרועים.
 
הסקרנות סביב טיסות לבלארוס בקרב ישראלים מוצדקת בהחלט, ברגע שמבינים שמדובר במדינה צעירה שנמצאת בתהליכי התאוששות וגיבוש זהות מאז התפרקותה של ברית המועצות.
בערים של בלארוס תגלו תרבות מודרנית ומתקדמת לצד הימורים לא חוקיים ואווירה סמי-קומוניסטית, כך שאין ספק שחופשה בבלארוס זו חוויה לא קונוונציונאלית.
 
בלארוס היא אאוטסיידרית מוזרה ומסקרנת, ששוכנת בקצה של מזרח אירופה ונחושה להימנע בכל מחיר משילובה התרבותי אל תוך היבשת, אשר שונה ממנה בכל כך הרבה מובנים. הבידוד והמוזרות הם אלה שהופכים אותה לתעלומה. בעוד שאר מדינות מזרח אירופה מצמצמות את פעריהן עם העולם המודרני והקפיטליסטי, בלארוס מקרטעת מאחור, נקייה מטריקים שיווקיים ונטולת תאבת בצע.

מזג אוויר, טיסות לבלארוס ומה שביניהם

בלארוס מתאפיינים בחורפים קרים מאוד ובקיץ חמים ומתון.
מומלץ להזמין טיסות לבלארוס בסוף האביב, לקראת הקיץ, כשמזג האוויר מתחיל להיות נוח וענני הגשם מפנים את המקום לקרני השמש. קחו בחשבון שהאביב והקיץ הן עונות התיירות של בלארוס, ולכן צפו לצפיפות ברחובות ובבתי המלון, וכן קחו בחשבון כי בתקופה זו טיסות לבלארוס עשויות להתייקר.
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לבלארוס דרך כל חברות התעופה שמפעילות טיסות ליעד זה. טיסות לבלארוס נוחתות לרוב באחד משדות התעופה של עיר הבירה, מינסק, משם ניתן להגיע ברכבת לכל יעד בבלארוס בו תבחרו.
משך הטיסה לבלארוס הוא 4 שעות בממוצע.

מומלץ בבלארוס

הפארק הלאומי אגמי ברסלב Braslav Lakes National Park, כיכר הניצחון במינסק Victory Square, טירת מיר Mir Castle, המוזיאון הלאומי לאמנות בלארוסית National Art Museum of the Republic of Belarusa, פארק פאניקובקה Panikovka, שוק קומרובקה Komarovka Market, שמורת ביאלובייסקה Belovezhskaya Puscha Reserve.

מינסק

14°-24°
שלישי 15°-22°
רביעי 13°-22°
חמישי 13°-22°