נגישות
 • טיסות זולות לאזרבייג'ן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לאזרבייג'ן

אזרבייג'ן
טיסות - סדירות
30.07.19 - 05.08.19
החל מ: $431
הזמן
אזרבייג'ן
טיסות - סדירות
29.07.19 - 05.08.19
החל מ: $431
הזמן
אזרבייג'ן
טיסות - סדירות
30.07.19 - 07.08.19
החל מ: $431
הזמן

מידע על אזרבייג'ן

אזרבייג'ן היא ללא ספק פנינת הקווקז. המדינה המופלאה הזו חצויה במהותה בין אירופה לאסיה, וכך נוצר סבך מרתק של סתירות וניגודים. עיר הבירה של אזרבייג'ן, באקו, הפכה לשם ודבר בעולם, עם ארכיטקטורה מופלאה, פנורמה עוצרת נשימה ובתי מלון מפוארים. עם עבר אימפריאליסטי עתיק, אזרבייג'ן צומחת אל תוך עולם חדש על בסיסם היציב של מאגרי נפט ושל אופטימיות מדבקת. כך, גורדי שחקים אימתניים מטילים את צלליהם על אתרי אונסק"ו מרהיבים ועל כפרים נצחיים, ולימוזינות נוצצות חולפות בכבישים טריים המתפתלים בין הרי הקווקז.
 
העובדה שאזרבייג'ן היא שכנתה למפה של איראן לא מפריעה לה לנהל יחסים דיפלומטיים ידידותיים עם ישראל. טיסות לאזרבייג'ן מישראל הפכו לפופולאריות בשנים האחרונות בקרב אנשי עסקים, ועכשיו הגיע הזמן לגלות את המדינה ההררית הנפלאה הזו מזווית קצת אחרת- דרך הרגליים.
 
אזרבייג'ן החליפה לא מעט ידיים במהלך ההיסטוריה, וכיום מדובר במדינה מוסלמית דמוקרטית וחילונית, המחזיקה ברצועת חוף מרהיבה ונושקת לים הכספי. תרמילאים רבים מרחבי העולם כבר גילו את הטיסות לאזרבייג'ן ומגיעים ליערות ולהרים שלה לטרקים חווייתיים במיוחד. זו ההזדמנות שלכם להגיע לעולם חדש, לא מוכר, שפורט על המיתרים הדקים ביותר של קו התפר בין המזרח למערב.

מזג אוויר, טיסה לאזרבייג'ן ומה שביניהם

מלבד הדרום, ברוב שטחה של אזרבייג'ן שורר אקלים צחיח. האביב והסתיו הן העונות הגשומות, כך שמומלץ להזמין כרטיסי טיסה לאזרבייג'ן בקיץ, כשגם חם וגם יבש.
 
לרוב, טיסות לאזרבייג'ן נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי בבאקו על שם היידר אלייב (GYD), הנשיא השלישי של אזרבייג'ן, שאת שמו תראו על לא מעט מבנים ומוסדות ברחבי המדינה.
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לאזרבייג'ן דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה. מנוע החיפוש של כספי הוא הדרך הנוחה ביותר להשוואת מחירים בין מגוון הצעות לטיסות לאזרבייג'ן. 

מומלץ באזרבייג'ן

ארמון שושלת שירוואשנשאה Palace of the Shirvanshahs, מוזיאון השטיחים Azerbaijan Carpet Museum, מאגר האש בכפר חינאליק Xinaliq, בית הכנסת בקובה Quba Synagogue, העיר העתיקה בבאקו Old City Baku, הכנסייה בכפר קיש Church of Kish, ארמון סאדט Palace of Happiness, חבל קאחטי Khati.

באקו

23°-29°
חמישי 24°-30°
שישי 24°-31°
שבת 27°-31°