סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית ויזות ויזה לוייטנאם

ויזה לוייטנאם

אם החלטתם לתת קפיצה לשדות האורז, לרבוץ בחופי ים סין הדרומי ולהתמסר למקדשים שבהרי וייטנאם, הגעתם למקום הנכון. כל אזרח ישראלי שמבקש להיכנס לוייטנאם מחויב להוציא ויזה לוייטנאם מראש.

ויזת תייר לוייטנאם

בכדי להוציא ויזה לוייטנאם, עליכם להגיע לשגרירות וייטנאם עם דרכון בתוקף (אותו תפקידו בשגרירות), תמונת פספורט עדכנית וטופס בקשה שניתן להורדה באתר האינטרנט של השגרירות. במידה וכבר הזמנתם כרטיס טיסה ומלון, יש לצרף גם העתק של הכרטיס ואישור הזמנה למלון. במידה ואתם נוסעים עם אנשים נוספים, אין צורך בהגעה פיזית של כל הקבוצה לשגרירות – אדם אחד יכול לרכז אצלו את המסמכים של כולם ולהגיש אותם בשמם.

ניתן לבחור בויזה לחודש או לשלושה חודשים, עם כניסה אחת או מספר כניסות – העלות משתנה בהתאם לסוג הויזה בו תבחרו. האגרה משולמת בשגרירות במזומן בלבד (בררו את המחיר הרלוונטי לכם במספר הטלפון הבא: 03-6966304).

זמן ההנפקה נע בין ארבעה ימי עסקים עד שבועיים. הביאו איתכם את הקבלה שקיבלתם בביקורכם הראשון בשגרירות, ואספו את הדרכון עם הויזה בתוכו. תוכלו לבקש מכל אדם אחר לקחת עבורכם את הדרכון והויזה, אך יש למסור לו את הקבלה ולהדריך אותו שיביא אותה לשגרירות.