סימון קישורים
פונט קריא
ניגודיות כהה
ניגודיות בהירה
שחור לבן
הגדלת אתר
הקטנת אתר
איפוס הגדרות נגישות
נגישות
דף הבית ויזות ויזה להודו

ויזה להודו

כל אזרח ישראלי שרוצה להיכנס להודו, בין אם למטרת טיול ובין אם למטרת לימודים או עבודה, נדרש בהוצאת ויזה להודו לפני הכניסה למדינה. לא ניתן להוציא ויזה להודו באופן עצמאי בשגרירות, ואנו מציעים שירות תיווך להוצאת הויזה. תוקף הויזה המקסימאלי במקרה של ויזת תייר עומד על שישה חודשים. רוב הויזות שמאושרות תקפות לשלושה חודשים.

ויזת תייר להודו

תהליך העבודה של הוצאת הויזה להודו מתבצע במספר שלבים, ויש להתחיל בו כשבועיים עד חודש לפני הטיסה, כיוון שתוקף הויזה מתחיל במועד הנפקתה. השלבים הינם:

  1. מילוי טופס בקשת ויזה מקוון.
  2. הדפסה של הטופס המקוון והגעה איתו למשרד של כספי טורס (בן יהודה 1, תל אביב). יש להגיע עם שתי תמונות פספורט עדכניות ודרכון בתוקף לשנה לפחות, עם שני דפים ריקים לפחות. במידה וברשותכם דרכון חדש שהוצאתם בשנה האחרונה, עליכם להביא גם את הדרכון הקודם שלכם או תדפיס כניסות ויציאות ב-7 השנים האחרונות שניתן לקבל במשרד הפנים, בצירוף מכתב המסביר מדוע אין ברשותכם את הדרכון הקודם. בעלי דרכון זר מחויבים להביא גם אותו. יש לשלם את אגרת הויזה וסכום נוסף על שירות הטיווח וההנפקה.
  3. ניצור איתכם קשר תוך כ-10 ימי עבודה, ותוכלו להגיע לקחת את הויזה ואת הדרכון שלכם.

ויזת עסקים להודו

התהליך להגשת הבקשה מתבצע באופן זהה לבקשת ויזת תייר להודו, בתיווך של כספי טורס. בנוסף למסמכים הנדרשים בעת הגשת בקשה לויזת תייר, יש להגיע למשרדי החברה עם מכתב הזמנה מאיש הקשר בהודו וכן עם מכתב מקור ממקום העבודה בו מפורטת מטרת הנסיעה, פרופיל החברה, פרטי החברה ואנשי הקשר בהודו, פרטי מממן הנסיעה, חתימת מנכ"ל החברה וחותמת חברה. 

ויזת תייר ל-30 יום – Visa On Arrival

ויזה מסוג זה מתאימה לביקורים קצרים: היא תקפה ל-30 יום בלבד, עם כניסה אחת בלבד, ואין אפשרות להאריך אותה. היתרון של ויזה זו הוא שניתן להגיש את הבקשה באופן עצמאי דרך אתר אינטרנט. התשובה על אישור או אי אישור מתקבלת בדוא"ל תוך 72 שעות בצורת ETA - Electric Travel Authorization. יש להדפיס את ה-ETA ולהגיע איתו לדלפק ביקורת הדרכונים בשדה התעופה בהודו.

לפני שאתם מתחילים למלא את טופס ה-Visa On Arrival באתר האינטרנט, הכינו תמונת פספורט עדכנית בפורמט JPG בגודל 10kb עד 1mb וסריקה של הדף הראשון בדרכון שלכם בפורמט PDF בגודל 10kb עד 300kb.